Безпека на дорозі для дітей


Безпека дітей / Понедельник, Июль 8th, 2019

Повернутися назад

 Ukrainian Powered by Безпека на дорозі для дітейTranslate //Мапа

$(document).ready(function() { $(‘.fancybox’).fancybox(); $(“#info”).fancybox({ }); $(“.fancyboxIframe”).fancybox({ maxWidth : 900, maxHeight : 600, fitToView : false, width : 500, height : 350, autoSize : false, closeClick : false, openEffect : ‘none’, closeEffect : ‘none’, iframe: { scrolling : ‘auto’, preload : true } }); }); –>

Безпека на дороге для дітей і правила дорожнього руху описуються в даному розділі дитячого сайту “Твій ребенок. ру”. Знання цих важливих правил забезпечить безпечне пересування дитини по сучасному місту.

Проблема безпеки дорожнього руху на даний момент є однією з досить важливих міських проблем. Населення країни зростає, збільшується і кількість автомобілів, що належать приватним особам. Все це було б добре, якби не було пов’язане зі збільшенням числа дорожньо-транспортних пригод. Відбувається вони, на жаль, і за участю дітей шкільного віку. Нерідко дитина недооцінює реальну небезпеку, що загрожує йому на дорозі, через що і відноситься до Правил дорожнього руху без належного пієтету.

Повага до ПДР, звичку неухильно їх дотримуватися повинні прищеплювати своїм дітям батьки. Інші мами і тата сподіваються, що така поведінка їм прищеплять в школі. Буває часто і так, що саме батьки подають поганий приклад своїм дітям: переходять проїжджу частину дороги в місцях, де це заборонено, садять дітей, які не досягли 12 років, на передні сидіння своїх автомобілів. Все це веде до зростання дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Досить хоча б раз на тиждень протягом 10-15 хвилин зі своєю дитиною провести бесіду-гру з Правил дорожнього руху, щоб він іншими очима подивився на ситуацію. Така дитина в подальшому самостійно зможе орієнтуватися в складній обстановці на міських магістралях.

Безпека на дорозі для дітейУ розпал літніх канікул багато дітей вирушають відпочивати за межі міста і потрапляють зовсім в іншу, незвичну для них обстановку. І якщо дитина досить добре розбирається в Правилах дорожнього руху, батьки можуть бути спокійні за нього.

Частою помилкою, яку допускають в таких випадках, є неправильний підхід до початку бесіди. Говорити з дітьми про небезпеки дороги надто суворим тоном неефективно. В такому випадку, дитина не буде зацікавлений в розмові і в результаті засвоїть лише малу частину інформації. Набагато ефективніше поговорити з дитиною спокійно, вибравши момент, коли він нічим не зайнятий і його увагу в Вашому розпорядженні. Перед поясненнями позначте важливість і серйозність розмови, нехай малюк відчує свою значимість. Його увагу біля дороги повинно бути проханням, а не вимогою. Він повинен розуміти, що за нього переживають і йому загрожує небезпека. Така мотивація набагато сильніше, ніж побоювання покарання або докорів.

Ще одна поширена помилка батьків – дії за принципом «зі мною можна». Якщо Ви показуєте дитині на власному прикладі як перебігти на червоний, будьте впевнені, залишившись один, він спробує повторити цей трюк.

  • Навчи дитину правилам БДР
  • Правила в автомобілі
  • Що можна прочитати дітям
  • Пам’ятка для батьків дітей молодшого дошкільного віку
  • Пам’ятка для батьків дітей старшого дошкільного віку
  • Пам’ятка для батьків дітей старшого дошкільного віку


Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике…


Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого…


Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…


Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це …


Заросли папиллом на шее и в подмышках – признак наличия у вас…