Біль під правою лопаткою ззаду зі спини. Все про болях


Пневмонія, Препарати для дітей / Воскресенье, Ноябрь 12th, 2017

Болі при кашлі під лопаткою — причини виникнення

Біль під правою лопаткою ззаду зі спини. Все про боляхЯк відомо, лопатки розташовані ззаду на спині в районі грудної клітки. Неприємні відчуття, які тут локалізується, можуть бути причиною хвороб розташованих в цій області органів.

Залежно від того, під який лопаткою спостерігаються болі, які посилюються при кашлі, можна робити висновок про наявність відповідної хвороби. Неприємні відчуття можуть виникати як під правою лопаткою, так і під лівою, а також між ними.

Причини болю під лівою лопаткою при кашлі

Чому може боліти з лівого боку:

    Виразкова хвороба шлунка часто проявляє себе болем, яка відчувається за лівою лопаткою. При рефлекторному акті вона стає більш гострою і додає за рахунок цього дискомфорту хворому. До цього симптому додається ще нудота, блювота, печіння в шлунку і інші проблеми. Інфаркт міокарда може стати причиною того, що під час кашлю з’являються хворобливі відчуття під лівою лопаткою. Хвороби серця, що характеризуються серйозними розладами, мають певні симптоми, локалізація яких пов’язана з місцем розташування органу. Лівостороння пневмонія викликає при кашлі неприємний біль під лопаткою, що підсилюється в залежності від кількості нападів. При важких формах рефлекторний акт стає вельми неприємною проблемою. Лівобічний плеврит, що характеризується зосередженням хвороби з одного боку, викликає симптоми, що нагадують гострий бронхіт. Неприємні хворобливі відчуття при кашлі в районі лівої лопатки, часом доходять до гострих, значно погіршують самопочуття хворого.

Причини болю під правою лопаткою

Існує кілька основних факторів, які можуть викликати даний симптом:

    Біль під правою лопаткою ззаду зі спини. Все про боляхЗахворювання жовчного міхура, коліки та інші відхилення викликають спазм, що супроводжується болем в області правої лопатки. Вона посилюється при сильному рефлекторному акті і має ниючий характер. Захворювання печінки, що знаходяться в хронічному стані також викликають подібні відчуття, але больові відчуття набагато сильніше. Іноді біль при відкашлювання досягає до нестерпних меж. У доповненні з іншими симптомами, такими як нудота, підвищена температура тіла і слабкість, ця недуга не проходить без медичного втручання. Правостороння пневмонія і правобічний плеврит також характеризуються болем під правою лопаткою при кашлі. Симптоми аналогічні лівосторонньої формі і мають таку ж форму. Жовчнокам’яна хвороба, в момент загострення, також стає причиною цього симптому. Характеризуючись гострим болем, ця хвороба не протікає безслідно.

Причини болю між лопатками при кашлі

Чому виникає неприємний симптом при рефлекторному акті:

    Остеохондроз шийного і грудного відділів в стані загострення характеризуються болями в області спини при кашлі. Залежно від рівня хвороби, простріли можуть бути різної сили. При відхиленнях в цілісності структури міжхребцевих дисків, відчуття можуть бути вкрай неприємними. Міжреберні невралгії, які з’являються через застуди, травми, розтягнення хребта, завжди відрізняються досить гострими болями в спині, значно посилюються при рефлекторному акті. Біль носить оперізуючий характер і стихає при прогріванні і масажі. Біль під правою лопаткою ззаду зі спини. Все про боляхГрижа міжхребцевого диска стає причиною багатьох проблем. Заробивши цю проблему, людина стикається з багатьма неприємними симптомами. При цьому відхилення присутні неприємні відчуття в лопатках, а якщо ще людина хвора респіраторним захворюванням і у нього є кашель, то при рефлекторних нападах болю посилюються. Лікувати грижу міжхребцевого диска практично неможливо, тому лікарі часто прикладають всіх зусиль, щоб позбутися від больових відчуттів і кашлю. Сколіоз, зароблений при постійній неправильній поставі в дитинстві, стає серйозною проблемою в дорослому житті. Він стає причиною багатьох симптомів, в тому числі і болю між лопатками, що підсилюється при кашлі. Тому бережіть своє здоров’я з молодих років і стежте за своїми дітьми. Гіпертонус м’язів спини, який спостерігається у людей, чия робота пов’язана з постійним безопорним становищем сидячи, носінням тягарів і іншим працею, що викликає напругу цієї частини тіла. Постійний ниючий біль в області спини, що підсилюється при рефлекторному акті, зникає лише після тривалого розслаблення і відповідних процедур. Травма, в грудному відділі, часто викликає порушення цілісності нервів, тканин і судин. Це призводить до неприємних відчуттів, які в основному турбують до повного лікування.

При наявності вищеописаних симптомів потрібно відразу ж звернутися до лікаря. Не намагайтеся лікуватися вдома, оскільки неприємні відчуття під лопатками при кашлі може бути симптомом серйозного недуги. Бережіть своє здоров’я і не хворійте.

Біль під правою лопаткою — причини і лікування болю

VASHE ZDOROVIE / 20.10.

Біль під правою лопаткою ззаду зі спини. Все про болях

Сама по собі біль під правою лопаткою виникнути не може — в цьому місці просто немає органу, який може викликати больові відчуття. Причиною відчуття болю саме в цьому місці лопаткою є иррадации (поширення) її від інших органів людини. Отже, хвороби, яких органів і частин тіла можуть стати джерелом болю під правою лопаткою?

В першу чергу, больові відчуття під лопатками можуть свідчити про проблеми з хребтом. Як правило, остеохондроз шийного відділу хребта стає причиною виникнення больових відчуттів під правою лопаткою. Відбувається це через защемлення нервових закінчень відростками хребців, тому біль може бути як в самому хребті, так і під правою лопаткою. Вона носить характер спокійної, рівномірної, ниючий біль.

Больові відчуття, що носять переймоподібний, гострий характер які можуть змінюватися в залежності від дихання або прийому їжі, можуть бути пов’язані з хворобами жовчного міхура та його проток. Цей біль в області правої лопатки виникає в результаті спазму м’язів, обволакивающих жовчний міхур. Причини спазмів можуть бути різними — від закупорки проток каменями до порушення процесу перетравлення окремих продуктів.Біль під правою лопаткою ззаду зі спини. Все про болях

При виникненні ниркової коліки вона може віддавати в праве плече і в праву лопатку. При таких нападах біль гостра, нестерпний. У такому випадку людина неспокійний, постійно змінює положення тіла, стогне. Якщо причина болю під правою лопаткою — ниркова колька, то самопочуття людини погіршується, у нього знижується артеріальний тиск (див. Що робити при низькому тиску), шкіра блідне, покривається потом.

Больові відчуття в районі правої лопатки супроводжується ниючим і тиснуть відчуттям і болем у всьому правому підребер’ї. При виникненні поддіафрагмальногоабсцесу больові відчуття посилюються при кожному наступному зітханні.

Ще однією з поширених причин больових відчуттів під правою лопаткою є запальні захворювання органів травлення. До таких відносяться:

    Нирки; печінку; жовчний міхур; кишечник.

При пієлонефриті, рефлюкс-езофагіті. коліті кишечника. жовчнокам’яної хвороби больові відчуття віддає в праву лопатку і носить гострий, ріжучий і тягне характер. Терпіти таку біль дуже складно, вона не дає людині спокою і практично не виходить знайти такого положення тіла, при якому біль б вщухла.

Біль під правою лопаткою ззаду зі спини. Все про болях

Джерело болю, що віддає в праву лопатку, розташовується в області попереку або епігастрії. Тому такий біль супроводжуються больовими відчуттями і в інших місцях. Супутні болю дозволяють лікарям швидше визначити її причину і своєчасно усунути.

При виникненні різких болів під правою лопаткою екстреною допомогою можуть стати сильні знеболюючі препарати. Якщо причина болю серйозна, то прийом анестетиків може привести до погіршення загального стану. У будь-якому випадку при появі подібних симптомів необхідно звертатися до лікаря. Фахівцями в такому випадку можуть стати лікарі різних спрямувань — в залежності від виду больових проявів.

А також читайте

Симптоми хвороби — болі під правою лопаткою

Біль під правою лопаткою

З болем під правою лопаткою можна неабияк помучитися, перш ніж буде поставлений правильний діагноз. Болі під правою лопаткою далеко не завжди пов’язані з проблемами хребта, наприклад, остеохондрозом.

При яких захворюваннях виникає біль під правою лопаткою:

Захворювання, при яких спостерігається біль під правою лопаткою:

— Болі, які пов’язані зі спазмом м’язів жовчного міхура або проток, частіше при закупорці його каменем мають характер коліки (жовчна або печінкова колька). Це сильні нестерпні болі. Зазвичай напад виникає після погрішності в їжі, точніше надмірностей і зловживанні жирами, прянощами, гострими приправами. Хворі погано переносять молоко, шоколад, яйця. Біль виникає через 3-5 годин після прийому зазначеної їжі, найчастіше вночі або рано вранці. Біль дуже різка, роздирає, колючий, ріжучий, локалізується в правому підребер’ї, іррадіює в праву лопатку, праве плече, праву підключичну область, праву половину шиї, праву щелепу, праве око. Хворий зазвичай збуджений, постійно змінює положення в пошуках заспокоєння болів, часто стогне, кричить. Особа його блідне, вкрите потом. Це одна з найбільш сильних болів з усіх можливих, їй майже завжди супроводжує нудота, часто рефлекторно виникає блювота. Подібний вид болю частіше зустрічається у жінок.

— Виникнення поддіафрагмал’ного абсцесу. Гострий біль в підребер’ї, частіше в правому, супроводжує виникнення поддіафрагмал’ного абсцесу. Біль посилюється при кожному вдиху, іррадіює в праву лопатку і плече з того боку, де вона з’явилася. Зазвичай підвищується температура тіла, в крові виявляються лейкоцитоз з нейтрофилезом і зрушення в лейкоцитарній формулі вліво.

— При запальних захворюваннях нирок (пієлонефрит, нефрит) можливі скарги на біль у ділянці нирок (частіше справа відповідно до більш частою локалізацією карбункула в правій нирці), зазвичай иррадиирующую під праву лопатку, в клубову область, іноді в підребер’ї; прискорене і хворобливе сечовипускання;

— Для жовчнокам’яної хвороби характерним клінічним проявом є жовчна або печінкова колька. Біль виникає раптово, у правому підребер’ї, епігастральній ділянці, потім, приблизно через 2 години, біль концентрується в області жовчного міхура. За характером — резчайшая, колючий, ріжучий. Біль іррадіює вгору, вправо, в праве плече, шию, щелепу, під праву лопатку, іноді в область серця (холецістокоронарний синдром), провокуючи напад стенокардії.

До яких лікарів звертатися, якщо виникає Біль під правою лопаткою:

Ви відчуваєте біль під правою лопаткою? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд? Ви можете Записатися на прийом до лікаря Euro Lab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, вивчать зовнішні ознаки і допоможуть визначити хворобу за симптомами, проконсультують Вас і нададуть необхідну допомогу. Ви також можете Викликати лікаря додому . Клініка Euro Lab відкрита для Вас цілодобово.

Як звернутися в клініку: Телефон нашої клініки в Києві: (+38 044) 206-20-00 (багатоканальний). Секретар клініки підбере Вам зручний день і час візиту до лікаря. Наші координати і схема проїзду вказані тут. Подивіться детальніше про всі послуги клініки на її персональній сторінці.

Якщо Вами раніше були виконані будь-які дослідження, Обов’язково візьміть їх результати на консультацію до лікаря. Якщо дослідження виконані не були, ми зробимо все необхідне в нашій клініці або в наших колег в інших клініках.

У Вас болить під правою лопаткою? Необхідно дуже ретельно підходити до стану Вашого здоров’я в цілому. Люди приділяють недостатньо уваги Симптомів захворювань і не усвідомлюють, що ці хвороби можуть бути життєво небезпечними. Є багато хвороб, які спочатку ніяк не проявляють себе в нашому організмі, але в підсумку виявляється, що, на жаль, їх вже лікувати занадто пізно. Кожне захворювання має свої певні ознаки, характерні зовнішні прояви — так звані Симптоми хвороби . Визначення симптомів — перший крок у діагностиці захворювань в цілому. Для цього просто необхідно по кілька разів на рік Проходити обстеження у лікаря . щоб не тільки запобігти страшну хворобу, але й підтримувати здоровий дух у тілі і організмі в цілому.

Якщо Ви хочете задати питання лікарю — скористайтеся розділом онлайн консультації. можливо Ви знайдете там відповіді на свої питання і прочитаєте Поради по догляду за собою . Якщо Вас цікавлять відгуки про клініки та лікарів — спробуйте знайти потрібну Вам інформацію на форумі. Також зареєструйтеся на медичному порталі Euro Lab . щоб бути постійно в курсі останніх новин і оновлень інформації на сайті, які будуть автоматично надсилатися Вам на пошту.

Інші види болю на літеру п:

Карта симптомів призначена виключно для освітніх цілей. Не займайтеся самолікуванням; з усіх питань, які стосуються визначення захворювання і способів його лікування, звертайтеся до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації.

Якщо Вас цікавлять ще якісь симптоми хвороб і види болю або у Вас є будь-які інші питання та пропозиції — напишіть нам. ми обов’язково постараємося Вам допомогти.