Цефодокс суспензія для дітей інструкція ціна Україна


Особистість дитини, Понос у дитини, Препарати для дітей / Четверг, Декабрь 15th, 2016

Цефодокс пір. д / п сусп. 100 мг / 5 мл фл. 50 мл №1

Інструкція Цефодокс пір. д / п сусп. 100 мг / 5 мл фл. 50 мл №1:

Фармакологічні властивості
Активний відносно багатьох грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів: Staphylococcus aureus (включаючи пеніциліназоутворюючі, але не метицилінрезистентні штами), Staphylococcus saprophyticus, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes, Streptococcus agalactiae, Streptococcus spp. (групи C, F, G), Escherichia coli, Haemophilus influenzae (включаючи штами, які продукують b-лактамази), Klebsiella pneumoniae, Moraxella catarrhalis, Neisseria gonorrhoeae (у тому числі пеніциліназоутворюючі штами), Proteus mirabilis, Citrobacter diversus, Haemophilus parainfluenzae, Klebsiella oxytoca, Proteus vulgaris, Providencia rettgeri, анаеробів (Peptostreptococcus magnus).

Фармакокінетика
Цефподоксим проксетил всмоктується в травному тракті і деестеріфіціруется, утворюючи цефподоксим. Після прийому в дозі 100 мг всмоктується 50%, максимальна концентрація в сироватці крові досягається через 2-3 год і становить 1,4 мкг / мл. Одночасний прийом їжі підвищує максимальну концентрацію, але не збільшує час її досягнення при застосуванні таблеток і підвищує час її досягнення, але не максимальну концентрацію при застосуванні суспензії. Зв’язується з білками плазми крові (20-30%). Проникає в рідини і тканини (в тому числі мигдалин і легких), утворюючи в них концентрацію, яка перевищує МПК50 для більшості мікроорганізмів. Період напіввиведення — 2,09-2,84 год. Близько 30-35% дози виводиться з сечею в незмінному вигляді протягом 12 год. При порушенні функції нирок екскреція знижується: якщо кліренс креатиніну 50-80 мл / хв період напіввиведення становить 3, 5 ч, 30-49 мл / хв — 5,9 ч, 5-29 мл / хв — 9,8 ч.

Показання до застосування
інфекції, викликані чутливими до цефподоксимом мікроорганізмами — верхніх дихальних шляхів і ЛОР-органів (влючая фарингіти, тонзиліт і середній отит), нижніх дихальних шляхів (включаючи гострий бронхіт, хронічний бронхіт у фазі загострення, пневмонію), шкіри і м’яких тканин, сечових шляхів, а також гострий неускладнений гонококовий уретрит, цервіцит і проктит.

Спосіб застосування та дози
всередину, дорослим і дітям у віці старше 12 років при тонзиліті / фарингіті — 200 мг / добу в 2 прийоми, при гострому бронхіті та хронічному бронхіті у фазі загострення — 400 мг / добу в 2 прийоми, при пневмонії — 400 мг / добу в 2 прийоми, при інфекціях шкіри та м’яких тканин — 800 мг / добу в 2 прийоми, неускладнених інфекціях сечових шляхів — 200 мг / добу в 2 прийоми, неускладненій гострій гонореї — 200 мг одноразово. Для приготування суспензії слід перевернути і струснути флакон, щоб розпушити порошок. Додають кип’ячену холодну воду в два прийоми, кожен раз збовтуючи флакон до утворення гомогенної суспензії. Приймати суспензію можна не раніше, ніж через 5 хв після приготування. Суспензія призначена для застосування в педіатрії. Дітям у віці від 5 місяців до 12 років призначають в дозі 10 мг / кг на добу в два прийоми; максимальна разова доза — 200 мг, максимальна добова — 400 мг.

Побічні ефекти
зазвичай виникають рідко і незначно виражені. Можливий свербіж шкіри, нудота, блювота, діарея.

Протипоказання
підвищена чутливість до цефподоксимом і інших цефалоспоринів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами
блокатори H2-рецепторів і антацидні препарати знижують ступінь абсорбції на 27-32%, а максимальну концентрацію в крові — на 24-42%. Антихолінестеразні засоби для перорального прийому збільшують час досягнення максимальної концентрації на 47%, але не впливають на ступінь всмоктування. При одночасному застосуванні з нефротоксичними препаратами слід регулярно контролювати функцію нирок.

Передозування
проявляється нудотою, блювотою, дискомфортом в епігастральній ділянці, діареєю. Показано промивання шлунка, проведення гемодіалізу або перитонеального діалізу, особливо при порушенні функції нирок.

Особливості застосування
слід з обережністю призначати пацієнтам з нирковою недостатністю; дозу коригують з урахуванням кліренсу креатиніну. Тривале застосування Цефодоксу може привести до надлишкового росту нечутливих мікроорганізмів. Цефодокс застосовують в період вагітності якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду. Рекомендується припинити годування груддю під час лікування цефподоксимом.

Умови та термін зберігання
при температурі до 30 С. Готову суспензію зберігають у холодильнику протягом 14 днів.

Ключові фрази Цефодокс купити Цефодокс детальна иформация Цефодокс інструкція Цефодокс

Цефодокс

Фармакологічна дія:
Напівсинтетичний антибіотик Цефодокс відноситься до третього покоління препаратів цефалоспоринового ряду. Бактерицидну дію Цефодоксу обумовлено його здатністю до ацетилювання мембранних транспептидаз клітинної стінки мікроорганізмів. Внаслідок цього, порушується утворення клітинних стінок діляться мікроорганізмів. До Цефодоксу чутливі багато грамнегативнімікроорганізми (Proteus mirabilis, Klebsiella spp. Haemophilus influenzae, Escherichia coli, Citrobacter spp. Providencia spp. Serratia spp. Pseudomonas spp.), Грампозитивнімікроорганізми — Streptococcus spp. Neisseria meningitidis, Staphylococcus spp. Bacteroides spp, Neisseria gonorrhoeae. Малочутливі анаероби. Нечутливі більшість штамів ентерококів, клостридій, мікоплазм, легіонел, хламідій, метицилін-резистентні штами стафілококів. Цефподоксим не руйнується b-лактамазами грамнегативних бактерій. У травному тракті препарат добре абсорбується. Біодоступність становить близько 52%. Розподіляється в більшості тканин і секретів організму. Накопичується в легенях, м’язах, печінці, нирках, кістках. Проникає через капсули абсцесів і в спинномозкову рідину. В організмі цефподоксим не метаболізується. Екскретується нирками.

Показання до застосування:
Інфекційні процеси, викликані мікрофлорою, чутливою до Цефодокс:
— синусити, тонзиліти, отити, ларингіти, фарингіти;
— Бронхіти, пневмонії (при важких формах захворювань — після досягнення ефекту від терапії парентеральними препаратами);
— Цистити, пієлонефрити (легкої або середньої тяжкості);
— Інфекції шкіри, суглобів, кісток, м’яких тканин;
— Уретрити, проктити, цервіцити гонококовою етіології.

Спосіб застосування:
Добова доза Цефодоксу для дорослих і підлітків старше 12 років дорівнює 200-400 мг (при інфекціях ВДП і сечовивідних шляхів — 200 мг, при пневмоніях і (або) бронхітах — 400 мг). Дітям, починаючи з віку 5 місяців, Цефодокс призначається в добовій дозі рівній 10 мг / кг. Препарат приймається одночасно з вживанням їжі. Інтервал між прийомами становить 12 годин. При тяжкому порушенні функції нирок (кліренс креатиніну Поділися з друзями:

Кількість переглядів: 282700.

Цефікс

АТС код
Про препарат:

Діючою речовиною Цефікс є напівсинтетичний цефалоспорин ІІІ покоління, що володіє бактерицидною активністю проти широкого спектра і грамнегативних, і грампозитивних збудників (наприклад, Streptococcus pyogenes, Streptococcus pneumoniae, Escherichia coli, Haemophilus influenzae, Proteus mirabilis, Moraxella catarrhalis). У присутності бактеріальних ферментів? — Лактамаз Цефікс високостабілен.

Показання і дозування:

Препарат Цефікс показаний при інфекціях, викликаних чутливими до нього бактеріями. Застосовується Цефікс при бронхіті (гострий, загострення хронічного), гострої пневмонії, середнього отиту, неускладнених бактеріальних інфекціях статевої та сечовидільної системи, гострих кишкових інфекціях, а також при фарингіті, синуситі і тонзиліті бактеріальної етіології.

Препарат Цефікс в формі капсул слід приймати внутрішньо під час їжі. Для дітей старше 12 років і дорослих добова доза Цефікс становить 400 мг 1 раз / добу. Тривалість курсу терапії даним препаратом залежить від тяжкості хвороби і встановлюється індивідуально.

При необхідності використання Цефікс в дозі менше 400 мг рекомендується використовувати даний препарат у формі суспензії.

Препарат Цефікс в формі суспензії використовується в педіатрії. Суспензію Цефікс приймають всередину. Дозу Цефікс і тривалість його застосування визначає лікуючий лікар. Добова доза, яка рекомендується для призначення дітям від 6 місяців до 12 років (маса тіла менше 50 кг), призначається з розрахунку 8 мг / кг маси тіла дитини одноразово або по 4 мг / кг маси тіла 2 рази / добу. Тривалість терапії залежить від тяжкості хвороби і встановлюється лікарем. Як правило, тривалість курсу лікування при неускладнених інфекціях становить 5-10 днів. Курс лікування препаратом Цефікс може також тривати до 14 днів.

Для дітей старше 12 років звичайна доза препарату Цефікс в формі суспензії становить 400 мг / добу одноразово або по 200 мг 2 рази / добу (інтервал між прийомами — 12 годин).

Приготування суспензії. Перед приготуванням суспензії потрібно перевернути, а потім струсити флакон, щоб розпушити порошок. Далі слід додати холодної кип’яченої води до позначки, яка вказана на флаконі. Вода додається в два прийоми; після кожного додавання необхідно збовтувати флакон до отримання однорідної суспензії. Приймати суспензію дозволяється не раніше, ніж через 5 хвилин після її приготування. Перед кожним прийомом необхідно ретельно струшувати готову суспензію.

Передозування:

Симптоми передозування препаратом Цефікс: нудота, запаморочення, блювота, діарея.

Побічні ефекти:

При застосуванні Цефікс можливі наступні порушення: запаморочення, анорексія, головний біль, лейкопенія, слабкість, стомлюваність, еозинофілія, тромбоцитопенія, нейтропенія, тромбоцитоз, гемолітична анемія, гіпопротромбінемія, агранулоцитоз, тромбофлебіт, діарея, спазми кишечника, нудота, блювота, псевдомембранозний коліт, метеоризм, сухість у роті, холестатична жовтяниця, інтерстиціальний нефрит, висипання, свербіж, кропив’янка, артралгія, гіпергідроз, лущення шкіри, випадання волосся, сухість шкіри, вагінальний кандидоз, токсичний епідермальний некроліз.

Протипоказання:

Цефікс протипоказаний при гіперчутливості до компонентів препарату, пеніцилінів або інших цефалоспоринів. Чи не застосовується при порфірії. У формі капсул не використовується у дітей молодше 12 років, а в формі суспензії — молодше 6 місяців.

Прийом під час вагітності можливий тільки тоді, коли користь для матері перевищує загрозу для плода. Годуючим матерям під час прийому Цефікс слід тимчасово припинити грудне вигодовування.

Взаємодія з іншими ліками та алкоголем:

При одночасному застосуванні з фуросемідом і аміноглікозидами збільшується нефротоксичність препарату Цефікс.

При одночасному застосуванні Цефікс з антикоагулянтами може відзначатися подовження протромбінового часу з або без клінічних проявів кровотеч.

При застосуванні препарату Цефікс може спостерігатися підвищення протромбінового часу. У зв’язку з цим потрібно бути обережним при застосуванні Цефікс у пацієнтів, які приймають антикоагулянти.

Подібно до інших антибіотиків, при використанні препарату Цефікс існує ймовірність зниження реабсорбції естрогенів, ефективності комбінованих пероральних контрацептивів.

Заборонено вживати алкоголь під час проведення курсу лікування препаратом Цефікс.

Склад і властивості:

Діюча речовина: cefixime. Одна капсула складається з цефіксиму в формі тригідрату в дозі 400 мг.

Додаткові речовини: натрію кроскармелоза, натрію лаурилсульфат, магнію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, олія рослинна гідрогенізована.

Порошок для приготування оральної суспензії

Діюча речовина: cefixime. П’ять мілілітрів суспензії містять цефіксим у формі тригідрату в дозі 100 мг.

Додаткові речовини: ксантанова камедь, натрію бензоат (Е 211), натрію кроскармелоза, моногідрат кислоти лимонної, целюлоза мікрокристалічна, натрію карбоксіметіллцеллюлоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, ароматизатор полуничний (порошок), сахароза.

Капсули, 400 мг; № 5

Порошок для приготування 60 мл або 30 мл оральної суспензії 100 мг / 5 мл; у флаконі

Капсули і порошок зберігають при температурі не вище 25 ° С; готову суспензію зберігають у холодильнику (не більше 14 днів). Берегти від дітей.

СХОЖІ за діючою речовиною