Де можна здати аналізи на ВІЛ. Здаємо аналізи


Дитина 4 року, Пневмонія / Четверг, Октябрь 26th, 2017

Де можна здати аналізи на ВІЛ. Здаємо аналізи

Тест на ВІЛ 1/2 типу, Retrocheck WB

Анонімний експрес тест за допомогою якого можна провести аналіз на ВІЛ в домашніх умовах. Рекомендуємо використовувати для професійного застосування. Принцип дії — використовуючи метод ІХА, виявити антитіла до ВІЛ шляхом аналізу крові людини. Застосування даного тесту цілком можливо в домашніх прийнятних умовах, так як ніякого додаткового спеціального обладнання дана процедура не вимагає. Після проведення аналізу, результати тестування можна отримувати протягом 15 хвилин, чутливість тесту складає 100%, специфічність 99,8%. Оскільки антитіла до ВІЛ з’являються лише через деякий час після небезпечного контакту — аналіз може не дати 100% гарантії на відсутність вірусної інфекції, необхідно повторити тестування через 3 місяці. Анонімність і конфіденційність при отриманні вами замовлення гарантується. На відправленої вам бандеролі з замовленням не буде будь-яких позначень, які вказують на вміст посилки. Виробник: Qualpro Diagnostics, India.

Тест на ВІЛ InTec PRODUCTS, INC

Анонімний домашній тест на ВІЛ, для проведення аналізу на наявність ВІЛ інфекції. Максимально зручний тест для застосування в домашніх умовах, не вимагає особливого додаткового обладнання. Даний аналіз заснований на методі ІХА, який дозволяє виявити антитіла інфекції в крові людини.

Результати аналізу за допомогою тесту можна отримати через 15 хвилин після його проведення. Точність діагностики інфекції становить 99,8%.

У разі, якщо провести діагностичне обстеження, аналіз на ВІЛ відразу ж або через кілька днів після здійснення небезпечного контакту — дана процедура може не дати 100% гарантії на те, що ВІЛ інфекція відсутня в організмі. Даний аналіз необхідно повторити через 3 місяці після першого тесту на визначення інфекції — оскільки після зараження, антитіла до ВІЛ з’являються не відразу, а в період від двох тижнів до трьох місяців після зараження. Посилка, в який ви отримаєте замовлення, не матиме жодних позначень, які будуть вказувати на її вміст. Анонімність і конфіденційність гарантується. Виробник: InTec PRODUCTS, INC. China.

Тест для діагностики мульти-інфекції (ВІЛ, гепатит С, гепатит В HBsAg, сифіліс)

Тест для діагностики мульти-інфекції (ВІЛ, гепатит С, гепатит В HBsAg, сифіліс) це швидкий, імунохроматографічний тест-аналіз для якісної діагностики інфекційних захворювань в цільної крові, сироватці та плазмі людини. Тест дозволяє отримати візуальний якісний результат і призначений для професійного використання. Аналіз зручний і простий для анонімного обстеження. Проведення тесту можливо в домашніх умовах, так як не вимагає додаткового обладнання. Результат через 15 хвилин, чутливість 99,9%, специфічність 99,9%. Виробник: InTec PRODUCTS, INC. China.

Ланцет автоматичний

Ланцет безпечний автоматичний стерильний, одноразовий. Здійснює прокол практично безболісно і безшумно. Використовується для проведення більшості лабораторних тестів: контролю глюкози крові, глікогемоглобіна, холестеролу, гемоглобіну, тригліцеридів, загальної діагностики і загального клінічного дослідження крові.

Симптоми, при яких необхідний аналіз на ВІЛ

Де можна здати аналізи на ВІЛ. Здаємо аналізи

При проголошенні абревіатури ВІЛ (вірус імунодефіциту людини), у багатьох людей з’являється почуття тривоги і починається паніка. Відчуття дискомфорту пов’язано з тим, що це серйозна вірусна інфекція, вилікувати яку поки не можна, можна тільки сповільнити процес її розвитку. ВІЛ-інфекція вражає імунну систему людини, захворювання має тривалий безсимптомний період і особливо небезпечно при пізній діагностиці. ВІЛ передається через сперму, кров, вагінальні виділення і материнське молоко, при цьому НЕ існує небезпеки зараження через інші рідини (такі як слина, піт, сльози, сеча) і фекалії. Здавши тест на ВІЛ в одній з наших клінік, лікар зможете визначити, чи потрібна Вам допомогу. Аналіз на ВІЛ допомагає виявити антитіла, що з’явилися в організмі після зараження вірусом імунодефіциту. Варто звернути увагу на те, що цей аналіз є обов’язковим для людей з групи ризику, вагітних жінок, для тих, хто лягає на операцію і проходить лікування в стаціонарі. За підрахунками фахівців Мережі клінік МедЦентрСервис, аналіз на ВІЛ-інфекцію — один з найбільш затребуваних.

Основними симптомами, при яких потрібно провести обстеження пацієнта на ВІЛ, є:

— збільшення у пацієнта двох і більше лімфатичних вузлів;

— постійна нічна пітливість;

— діарея, що триває тривалий час;

— різке зниження ваги;

— лихоманка неясного походження;

— підготовка до операції;

— такі інфекції: токсоплазмоз, постійна герпесвірусна інфекція, пневмонія, часті випадкові статеві контакти, кандидоз і т. Д.

В яких випадках призначається аналіз на ВІЛ?

— при випадковому статевому контакті;

— при плануванні вагітності і під час вагітності;

— при підготовці до госпіталізації;

— при різкому зниженні ваги;

— при тривалому підвищенні температури тіла неясного походження.

Коли потрібно виконувати цей аналіз методом ПЛР-діагностики?

— при сумнівному результаті аналізу методом імуноблот;

— для визначення генотипу вірусу: ВІЛ-1 або ВІЛ-2;

— для контролю вірусного навантаження на організм;

— для визначення ВІЛ-статусу новонароджених, якщо мати ВІЛ-інфікована;

— після переливання крові.

Підготовка до проведення аналізу на ВІЛ

Бажано здавати аналіз вранці, обов’язково натщесерце. Кров для обстеження у пацієнта беруть з вени.

Згідно п.2, ст.8 ФЗ РФ № 38-ФЗ від 30 березня 1995 року (Федеральний закон Про попередження поширення в Російській Федерації захворювання, що викликається вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ-інфекції), зі змінами та доповненнями), пацієнт може анонімно здати аналіз на ВІЛ і отримати результат за індивідуальним номером замовлення, яке не підлягає розголошенню. У наших клініках, відповідно до норм закону, Ви можете здати будь-який аналіз анонімно.

Через якийсь час можна дізнатися результати аналізів на ВІЛ?

Здати і отримати результати тесту ІФА можна в Мережі клінік МедЦентрСервис . Результати будуть готові через 1 робочий день. Але потрібно враховувати, що позитивні результати ІФА-тест дає не раніше, ніж через 1,5-3 місяці з моменту предполагаемоно зараження. У той же час ПЛР-діагностика може дати позитивні результати вже через 10 днів з моменту зараження.

Є протипоказання. НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ З ВРАЧОМ.

Звичайно, кожен думає, що ВІЛ-інфекція може бути у будь-кого, тільки не у нього. Позитивне мислення — це прекрасно, але в питаннях фізичного здоров’я найголовніше — точність і вчасно поставлений діагноз. Краще перевірити, ніж сумніватися, чи, що найгірше, дізнатися про свій ВІЛ-позитивний статус занадто пізно.

Аналіз крові на антитіла до ВІЛ-інфекції показаний після ризикованого статевого контакту, використання нестерильних шприців, під час вагітності.

Розголошення результатів подібного тесту — кримінальну справу. Тому розголосу ВІЛ-статусу боятися не слід. Якщо аналіз позитивний, інфікованій запропонують стати на облік, щоб отримувати регулярну медичну допомогу. У такому випадку інформація про статус і дані пацієнта будуть доступні, але тільки лікарям, і тільки в межах лікувальних установ. Якщо вам не потрібна довідка про ВІЛ-статус, вашим повним ім’ям і адресою ніхто цікавитися не стане.

У напрямку вказується ім’я, район проживання, прописано кілька питань про статеве життя. Дані записують під індивідуальним шифром, який вносять в талончик для отримання результату. Результати аналізу, як правило, готові через 5 днів.

Де зробити безкоштовний аналіз на ВІЛ:

1. Центр профілактики СНІДу при міськлікарні №5

Графік роботи: 9.00-19.00, сб і нд — вихідні.

2. Кабінет довіри

Графік роботи: пн-пт: 9.00-15.00 — забір крові; пн-пт: 9.00-18.00 — консультації

3. Кабінет довіри Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом

Вул. Бориспільська, 30-а (другий поверх поліклініки)

Графік роботи: 12.00-19.30

4. Кабінет довіри Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом

Бульв. Висоцького, 8 (другий поверх шкірвендиспансеру)

Графік роботи: пн, ср, пт — перша половина дня; вт, чт — друга половина дня

5. Кабінет довіри в будівлі центральної поліклініки Голосіївського району

Пр. Голосіївський, 59-а

Опитування

Вже дві доби йде боротьба навколо озера «Качин» (рус. Качине — ред.), В київському районі Позняки, де кілька десятків місцевих жителів захищають від тітушек старе озеро. яке числиться на картах ще з 1897 року, в якому водяться качки і окуні, зате яке ось уже кілька місяців забудовники, не маючи на це належних документів, намагаються засипати піском, щоб почати будівництво. 1 Конфлікт

Вся хронологія подій, пов’язаних з фінустановою У вівторок, 5 квітня, лопнув черговий банк — «Хрещатик». Це великий банк, який входить в першу двадцятку фінустанов країни, обслуговуючи 308 тисяч фізосіб і маючи на рахунках 3,02 млрд грн. Причому смерть банку була миттєвою: тільки в п’ятницю виникли проблеми, а вже у вівторок, після обіду, туди

За два тіжні київська влада спробує змістіті менеджмент столичного монополіста Корпоративний Конфлікт, зумовленій намірамі Изменить менеджмент столічної газотранспортної компании ПАТ «Київгаз», набув особлівої гостроті перед запланованімі на 30 березня збори акціонерів. Нагадаємо, что збори ініціювала столична влада, яка пробує посіліті контроль за діяльністю монополіста. Підготовка

Експерти загубилися в здогадах, навіщо глава АП написав мемуари П’ятничним ввечері біля столичного готелю «Інтерконтиненталь» було не протовпитися. Під’їжджають дорогі авто створили пробку в і без того паралізованому в цей час доби місті. Прибувають дипломати, журналісти, чиновники різного калібру, експерти і просто завжди присутні на подібних заходах

Кільцева розвантажить рух і обійдеться в десятки мільярдів У Київській обладміністрації мають намір реанімувати і реалізувати масштабний проект з будівництва кільцевої дороги навколо Києва, спроектований «Укрдіпродор» в 2009 році. Про це повідомив перший заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе і презентував проект першої черги «Великої кільцевої автодороги Києва»

2009 — Українські медійні системи Всі права захищені