Де здати аналіз на ВІЛ. Здаємо аналізи


Дитина 9 років, Пневмонія / Среда, Октябрь 25th, 2017

Аналіз крові на ВІЛ в Києві

Аналіз крові на ВІЛ здається не тільки після випадкового статевого контакту. Здати кров на СНІД необхідно при плануванні вагітності або перед запланованою хірургічною операцією або лікуванням в стаціонарі. Нерідко аналіз на ВІЛ призначається при різкому схудненні, причина якого невідома, або при застосуванні для ін’єкції нестерильних голок.

Аналіз крові на ВІЛ-інфекцію заснований на виявлення антитіл, які виникають в організмі у відповідь на ураження організму вірусом імунодефіциту людини.

У тому випадку, якщо стався випадковий статевий контакт, здати стандартний імуноферментний аналіз найкраще через 1,5-3 місяці, оскільки саме через цей час в разі інфікування крові починають виявлятися антитіла до ВІЛ. Хоча Аналіз ПЛР може показати наявність вірусу вже через 2-3 тижні після зараження .

При проведенні аналізу його результати оцінюються як позитивний і негативний. У деяких випадках пацієнту доводиться здати аналіз повторно, оскільки результат аналізу є сумнівним: незважаючи на те, що в крові присутні маркери вірусу, вдається виявити лише їх частину, отже результат не може вважатися ні позитивним, ні негативним.

Для того, що отримати можливість Здати аналіз на ВІЛ необхідно звернеться в будь-яку лікарню, Т. к. Даний аналіз проводиться абсолютно безкоштовно, анонімно і незалежно від місця прописки або проживання. Також в Києві можна звернеться до міського центру ВІЛ / СНІДу за посиланням www, kmcs. org. ua

Як і будь-який інший аналіз, Здавати кров на СНІД необхідно вранці, натщесерце, причому між моментом здачі аналізу і останнім прийомом їжі повинно пройти не менше 8 годин. Для проведення аналізу береться кров з ліктьової вени в кількості 5 мл. Результати аналізу (в тому випадку, якщо він здавався анонімно) повідомляються під порядковим номером, який повідомляється пацієнту в момент взяття крові на аналіз. Як правило, результат аналізу можна отримати через десять днів після його здачі. При отриманні позитивного результату людині необхідно звернеться в СНІД-центр, де буде вироблено додаткове обстеження та призначено відповідне лікування.

Обов’язково подивіться іншу інформацію із зазначеної теми:

Медичні статті та інша інформація, розміщена на сайті, є інтелектуальною власністю і захищена від несанкціонованого копіювання сервісом антиплагіату www. copyscape. com Будь-яке використання інформації можливе лише з зазначенням активного посилання на www. navimed. com. ua як першоджерела.

Акційні пропозиції клінік

Де здати аналіз на ВІЛ. Здаємо аналізи

Де здати аналіз на ВІЛ. Здаємо аналізи

Де здати аналіз на ВІЛ. Здаємо аналізи

Де здати аналіз на ВІЛ. Здаємо аналізи

Нова клініка на сайті

Де здати аналіз на ВІЛ. Здаємо аналізи

Клініка гінекології та репродуктивної медицини «Здоров’я родини»

Де здати аналіз на ВІЛ. Здаємо аналізи

Де здати аналіз на ВІЛ. Здаємо аналізи Лазерна корекція зору — Ваша необмежена свобода

Де здати аналіз на ВІЛ. Здаємо аналізи Ефективна епіляція надовго — і ніякого тертя в суспільстві!

Вакцинація від грипу — 150 грн!

Де здати аналіз на ВІЛ. Здаємо аналізи Гінеколог, уролог, проктолог — консультація лікаря 195 грн!

Клініки міста по станціях метро можна подивитися на цій сторінці ЛПУ по районам Києва: Академмістечко | Біличі | Березняки | Борщагівка | Виноградар | Воскресенка | Голосієво | Караваєві дачі | Куренівка | Лівобережний | лісовий | Липки | Лук’янівка | Нивки | Дарниця | Оболонь | Осокорки | Відрадний | Печерськ | Поділ | Позняки | Райдужний | Русанівка | Святошино | Солом’янка | сирець | Татарка | Теремки | Троєщина | Харківський | Чоколівка | Шулявка Вартість послуг, ціни на консультації дивіться на сайтах клінік — вони можуть зміняться

Navi med кредитують © 2009- Україна Київ Клініки Києва. Медичні центри Києва | Обмеження відповідальності Навігатор приватної медицини Києва. Контакти | Google+

Аналіз крові на ВІЛ

Що таке СНІД, в наш час знають все. Абревіатура з’явилася від назви синдром набутого імунодефіциту, і ця хвороба вважається чумою XX століття.

Це вірусне захворювання, яке є не просто дуже небезпечним, але особливо небезпечним. Не буде перебільшенням сказати, що після недавно відкритих атипової пневмонії і свинячого грипу це взагалі найзагадковіша і небезпечна для всього людства хвороба. При цьому вірусному захворюванні імунітет пригнічується вже на клітинному рівні. Для СНІДу характерні ускладнення у вигляді онкологічних захворювань і вторинних інфекцій.

Це антропозная інфекція, носієм її є людина. Заразитися можна від хворої, але також і від носія вірусу (ВІЛ-носія). Перш за все, СНІД передається при статевому контакті. Другий поширений шлях — через кров (переливання, мікротравми і т. П.). Користування одними і тими ж інструментами для уколів (у наркоманів), манікюру, оперативних втручань, стоматологічних інструментів також може привести до зараження. Це говорить про те, що вірус передається кров’ю навіть на капілярному рівні. Ще один шлях передачі хвороби іншій людині — при вагітності, т. Е. Зараження хворою матір’ю ще не народженої дитини.

У СНІДу дуже довгий інкубаційний період — мінімум півроку, але він може тривати і рік, і кілька років. Людина не хворіє, але вже є носієм ВІЛ — вірусу імунодефіциту людини. Аналіз на СНІД потрібен, перш за все, для виявлення носіїв

ВІЛ-інфекції. Адже в світі таких носіїв в сотні і тисячі разів більше, ніж хворих на СНІД людей.

Крім факту інфікування ВІЛ, аналіз також визначає:

А) стадію захворювання;

Б) ефективність проведеного лікування.

Дослідження проводиться в спеціалізованих лабораторіях, куди привозять кров, зібрану в лабораторіях поліклінік. Зразок крові на аналіз береться з вени. Потім фахівці визначають наявність антитіл до ВІЛ-інфекції. Ці антитіла з’являються в крові протягом перших трьох місяців після зараження. Для установки інфікованості потрібно також виявити антигени до ВІЛ і ДНК-провірус.

Щоб мати більш точну картину, аналізи крові на СНІД повторюють. Але заради справедливості зауважимо, що одних тільки аналізів крові для лікаря буде недостатньо. Для більшої повноти та достовірності потрібно провести всебічне обстеження організму. Зокрема, важливі дані клінічного, епідеміологічного та імунологічного обстеження.

Процедура діагностика ВІЛ проводиться в багатьох лікарнях, не лише обласних, а й районних. Сам візит в лабораторію, який, за бажанням, може бути повністю анонімним, не займає багато часу — не більше 10-15 хв. При цьому дослідження проводиться тільки в державних лікувальних установах і є повністю безкоштовним. Результат можна отримати через 2-5 днів.

Лаболаторного дослідження, Аналіз на ВІЛ, аналізи на ВІЛ київ, аналізу на СНІД

Де здати аналіз крові на ВІЛ в Києві

Де здати аналіз на ВІЛ. Здаємо аналізи

Де здати кров на СНІД в Києві — цим питанням цікавляться не тільки люди, які мають незахищений статевий контакт або використовують нестерильні шприци. Але і жінки в положенні, так як аналіз крові на антитіла до ВІЛ-інфекції ставиться до обов’язкових під час вагітності.

Так як в приватних лабораторіях аналіз на ВІЛ вже не роблять, пропонуємо вам ознайомитися зі списком місць, де можна зробити аналіз крові на ВІЛ-інфекцію в Києві.

Адреса: вулиця Трьохсвятительська, 7

Понеділок-п’ятниця з 9 до 15 — забір крові

Понеділок-п’ятниця з 9 до 18 — консультації

Кабінет довіри Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом

Адреса: вулиця Бориспільська, 30-а (знаходиться на другому поверсі поліклініки)

Графік роботи: з 12 до 19.30

Київський міський центр профілактики та боротьби з ВІЛ / СНІД

Адреса: вул. Відпочинку, 11 (ст. М. Житомирська)

Понеділок-п’ятниця: з 9 до 19

Кабінет довіри Київського міського міжрайонного шкірно-венерологічного диспансеру (кабінет довіри)

Адреса: вулиця Чернігівська, 38/2

Кабінет довіри Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом

Адреса: бульвар Висоцького, 8 (2-й поверх шкірвендиспансеру)

Понеділок, середа, п’ятниця — перша половина дня

Вівторок, четвер — друга половина дня

Кабінет довіри в будівлі центральної поліклініки Голосіївського району

Адреса: Голосіївський проспект, 59-а

Український СНІД Центр, Інститут Громашевського

Адреса: вулиця Січневого повстання, 23

Тел. 290-67-22, 290-64-29

Графік роботи: 9.15-16.00

Навіть якщо ви тільки плануєте вагітність, рекомендуємо заздалегідь подбати про себе і здоров’я майбутньої дитини, адже краще здати аналіз на ВІЛ, ніж перебувати в невіданні.

Тетяна Фурсова. тренер з фітнесу 3 популярні відмовки від занять фітнесом: як побороти свою лінь Коли ви починаєте займатися фітнесом, ви, звичайно ж, настроюєтеся на наполегливу роботу, на тренування 3 рази в тиждень. Але життя вносить свої корективи в наші плани і графік занять, тренування відсуваються на другий план. І. докладніше

Наталія Силіна. гінеколог Чи потрібна консультація ендокринолога на етапі планування вагітності? Статистика така, що більшість вагітностей в Україні не є запланованими. А жаль. Консультування з предгравидарной підготовці та виконання рекомендацій доктора дозволяє знизити материнські і перинатальні. Детальніше

Марія ТОП-7 місць Італії must see: особистий досвід Італія в моєму житті була присутня завжди. Ну не уявляю я свого існування без брускетти, пасти з томатами і базиліком, піци і прошутто. Тому цього літа ми з друзями вирішили відправитися в італійський відпустку. Детальніше

Аліна Таценко Як привчити дитину допомагати по дому? Безвідмовний прийом Мрія кожної мами, що у неї виросли діти, завжди готові допомагати по дому. Але також кожна мама знає, з чим доводиться стикатися, просячи своїх дітей про це. Нити і отнеківанія — це найкраще, що може прозвучати у відповідь. Якщо. Детальніше

Росава Забавлянки та співанкі з Росавою. Детальніше

Росава співанка-забавлянки в дощових день Музика — це вібрація. Наше тіло — це найголовнішій інструмент, Який ми Вчимося пізнаваті та відчуваті співаючі, Граючись. Ритм, форма діалогу, тембр — це все додає фарб у пізнанні себе та світу. Музика дарує. Детальніше