Капа для вирівнювання прикусу g-tooth trainer купити ціна відгуки


Огляди та відгуки / Понедельник, Сентябрь 30th, 2019

Мій огляд на Джі-Тулс Трейнер

G-Tooth Trainer – інноваційна система, що забезпечує вирівнювання зубів і виправляє неправильний прикус в домашніх умовах. Являє собою універсальну, еластичну знімну капу, яка всього за 1 місяць усуває наявні стоматологічні дефекти і дарує гарну посмішку. Новинка розроблена провідними фахівцями європейського рівня і тільки-но з’явившись у продажу, відразу ж стала надзвичайно затребуваною. Капа – трейнер допомогла вже багатьом людям виправити прикус і придбати рівні зуби, без болю, відвідування стоматологічної клініки і установки брекет систем.

document. createElement ( ‘video’); https: // cdn. overview-sales. ru / wp-content / uploads / 2018/09 / video-1.mp4

Сфери застосування капи

Нерівний зубний ряд і неправильний прикус є не тільки естетичної проблемою, але серйозної патологією, що вимагає відповідного лікування. G-Tooth Trainer – універсальне, недороге пристосування, що усуває всі дефекти, носити яке можуть: чоловіки, жінки, підлітки, діти. Інноваційна капа ідеально підлаштовується під будь-який розмір щелепи і призначена:

  • Виконувати вирівнювання кривих і наросших один на одного зубів;
  • Коригувати прикус, виправляти мовні і ковтальні дефекти;
  • Усувати наявні щілини і проміжки, робити зуби рівними;
  • Попереджати ризик розвитку карієсу і серйозних патологій.

Еластична капа по ефективності впливу аналогічна брекетів. G-Tooth Trainer практично не відчувається в ротовій порожнині, при цьому надаючи вирівнювання ряду за допомогою не сильного, але постійного тиску на зуби, фіксуючи їх в правильному положенні і направляючи зростання в потрібному напрямку. Таким чином виправляється прикус, усуваються наявні патології різного ступеня, набувається гарна посмішка.