KUMON. Готуємося до школи. Вчимося розфарбовувати


Вправи для дітей / Воскресенье, Июль 7th, 2019

KUMON. Готуємося до школи. Вчимося розфарбовувати

Ця робоча зошит призначена для того, щоб підготувати дитину до школи і навчити його впевнено тримати в руці олівець, акуратно розфарбовувати елементи картинок і підбирати кольори. Виконавши всі вправи з цієї книги, дитина буде готовий до освоєння листи, адже його пальчики запам’ятають правильне положення, в якому потрібно тримати олівець.

Як побудовані завдання в зошиті?

  • Всі посібники KUMON використовують принцип «від простого до складного». У цьому зошиті дитина спочатку буде малювати каракулі, потім – вибравши, потрібний олівець, зафарбовувати їм на зображенні білу область простої геометричної форми. Поступово кількість областей для розфарбовування збільшиться, а форма їх ускладниться. В останніх завданнях дитина повинна сам вибирати олівці для розфарбовування.
  • Всі завдання в зошиті спрямовані на знайомство дитини з квітами, розвиток дрібної моторики і художнього смаку.

Що потрібно робити дорослому?

  • Показати дитині, звірившись з фотографіями в книзі, як правильно тримати кольоровий олівець.
  • Визначити, скільки вправ в день буде робити дитина. Наприклад, одна вправа (дві сторінки) або дві вправи (чотири сторінки).
  • Після виконання завдання похвалити дитину. В якості особливої ​​нагороди написати на аркуші слова «молодець», «відмінно» або приклеїти наклейку.

Для кого ця зошит?

Зошит призначений для занять з дітьми 4-5 років.

Її можуть використовувати як педагоги в дитячих садах, клубах і центрах розвитку, так і батьки для роботи вдома.

Що таке KUMON?

KUMON – це найбільший міжнародний центр додаткової освіти. Сьогодні за програмами KUMON навчаються в 48 країнах більш 4 млн дітей і підлітків у віці від 2 до 17 років.

Робочі зошити KUMON для дошкільнят допоможуть вашій дитині набути навичок письма, рахунку, а також навчать його працювати з ножицями і клеєм.

Завдання, розроблені за методикою KUMON:

  • Тренують увагу і посидючість.
  • Виховують самодисципліну і звичку до самостійних занять.
  • Допомагають дитині відчути впевненість в своїх силах.

Метод KUMON заснований на багаторазовому виконанні однотипних завдань, які, поступово ускладнюючи, дозволяють дитині без праці освоїти і закріпити набуті навички. Рухаючись вперед невеликими кроками, ваша дитина, безсумнівно, досягне успіху в освоєнні пропонованого навчального матеріалу.

Придбати дану книгу… KUMON. Готуємося до школи. Вчимося розфарбовувати

KUMON. Готуємося до школи. Вчимося розфарбовувати

KUMON. Готуємося до школи. Вчимося розфарбовувати