Малюнок день захисту дітей в дитячому садку


Діти в дитячому саду, Плями у дитини, Шкіра дитини / Воскресенье, Декабрь 4th, 2016

День захисту дітей в Смоленську. Повна програма заходів на 1 червня

Конкурс малюнка на асфальті

Малюнок день захисту дітей в дитячому садку

О 10:00 на майданчику біля Громовий вежі і пам’ятника Федору Коневі пройде традиційний конкурс дитячого малюнка на асфальті Мульти-пульти — Чудна країна. Запасайтеся кольоровою крейдою, включайте уяву і вперед — створювати шедевр! Розважати вас під час створення шедевра будуть творчі колективи міста зі святковою програмою Подаруй посмішку світу! .

О 13:00 в Дитячому обласному реабілітаційному центрі для дітей з обмеженими можливостями Вишеньки пройде мистецький майстер-клас Малюнки на асфальті.

О 17.30 на відкритому майданчику в мікрорайоні Гнездово по вул. Мінської, 21 програма Свято дитинства та конкурс малюнків на асфальті Я малюю щастя!

День захисту дітей в парку Лопатинський сад

Малюнок день захисту дітей в дитячому садку

Об 11:00 біля центрального входу в Лопатинський сад почнеться ігрова програма для дітей.

О 12:00 на центральних алеях парку стартує соціальна акція Марш за життя в підтримку сімейних цінностей.

О 14:00 на Масовому полі МНС Росії влаштують показові виступи для дітей: спуск по рятувальної мотузки і панчохи з 30 метрів, евакуацію за допомогою Куба життя. Ребяат зможуть полазити на мобільному скеледромі і викупатися в піні.

О 14:30 на масовому поле в ЦПКіВ Лопатинський сад пройде святкова розважальна програма.

Концертні святкові програми

Малюнок день захисту дітей в дитячому садку

О 10:00 в КВЦ імені Тенішевой пройде церемонія нагородження лауреатів премії ім. М. К. Тенишевой і премії ім. М. І. Глінки

О 10:30 ДК Шарм запрошує юних смолян на концертно-ігрову програму Веселі слідопити, а об 11:00 в малому залі ДК Шарм пройде святкова програма для дітей-інвалідів Здрастуй літо!

О 12:00 на відкритому концертному майданчику ДК Сортування відбудеться театралізоване свято Країна чарівництва і чудес.

О 17.00 в Будинку культури селища Миловидова відкриється виставка дитячого малюнка Барви літа.

Вистави для дітей

Малюнок день захисту дітей в дитячому садку

О 12:00 Смоленський планетарій приготував дітям Смоленська безкоштовну захоплюючу й пізнавальну програму Пригоди Мурашки.

О 12:00 в Смоленськом камерному театрі пройде благодійний спектакль Чарівна лампа Аладіна і конкурс малюнка Театр очима дітей.

Музеї Смоленська дітям

Малюнок день захисту дітей в дитячому садку

1 червня в 12.00 і 15.00 в Смоленській художній галереї пройдуть ігрові екскурсії до Дня захисту дітей У гостях у Мурміка. Герой однієї з картин музею — кіт Мурмік — стане провідником у світ прекрасного і буде супроводжувати своїх гостей. Мурмік розповість, коли з’явилася перша картина, який колір в давнину був дорожче золота, який внесок в мистецтво внесли кури і багато іншого про картинах і художників.

Вартість квитків — 100 рублів

Безкоштовні фітнес тренування для мам з дітьми

Малюнок день захисту дітей в дитячому садку

1 червня в 12:00 на вершині пагорба Королівського бастіону біля човнової станції в ЦПКіВ Лопатинський сад відбудеться Перший Всеросійський Фітнес-мама ФЛЕШМОБ! У День захисту дітей в 20-ти містах Росії будуть проведені масові тренування за програмою мама + малюк.

Тренуватися можна буде і з немовлятами, які мирно сплять у колясці, і з підрослими дітьми, активно пізнає світ. FITNESS_S_BABY — це всеросійський соціальний проект, який об’єднує активних і спортивних мам, які доводять, що відпустка по догляду за дитиною — це чудовий час, для того, щоб попрацювати над своєю фігурою і зміцнити здоров’я, не розлучаючись зі своїм малюком.

День захисту дітей в ТРЦ Смоленська

Малюнок день захисту дітей в дитячому садку

Святкова програма для дітей у Смоленську 1 червня пройде і в ТРЦ Максі. О 10:00 відкриття виставки творчих робіт, в торгово-розважальному центрі Максі — виставка творчих робіт Я люблю читати. О 17:00 ваших діточок чекає шоу мильних бульбашок, акваргрім, ілюзіоністи, аніматори, майстер-класи та виступ вокальних та хореографічних колективів.

А ось ТРЦ Галактика вирішило перенести основні святкування Дня захисту дітей на 5 червня.
З 12: 00- 14:00 на другому поверсі ТРЦ пройде відкриття дитячого клубу Зоряний екіпаж, безкоштовні дитячі розважальні майданчики, аквагрим і живі собачки Хаскі! А в центральному холі з 14:00 до 16:00 дітей, а також їх батьків буде розважати популярна білоруська анімаційна команда з програмою Зоряні війни.

День захисту дітей на Блонье

Малюнок день захисту дітей в дитячому садку

О 14:00 в саду Блонье на території кафе Русский Двір відбудеться супер вечірка для маленьких гостей. Безкоштовний аквагрим, сотні повітряних куль, зустріч з улюбленими героями мультсеріалу Щенячий Патруль, шоу гігантських мильних кульок, подорож в казковий світ з Машею і Ведмедем, а також розіграш подарунків від батутними центру Космос

У статті використані фотографії, знайдені на просторах Інтернету

Костенкова Маріана 1753 0

Виріб в дитячий сад до Дня захисту дітей

1 червня під багатьох країнах, в тому числі і в Росії, відзначається Міжнародний день захисту дітей. На честь такої події нам в дитячому саду задали намалювати тематичний малюнок або зробити саморобку. Роздуми були довгими, тому що сама дитина ще не дуже знає, від кого чи чого його потрібно захищати, а значить і запропонувати сюжет вироби або малюнка не зміг. А ось терміни були стислі — всього 2 дня. Думали ми думали. і вирішили піти простим шляхом — зробити саморобку у вигляді прапора Міжнародного дня захисту дітей.

Малюнок день захисту дітей в дитячому садку

У прапора зелений фон, який символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, в центрі прапора — Земля як з імвол нашого спільного дому, а навколо різнокольорові фігурки людей, що тримаються за руки, — символ різноманітності і терпимості.

Робити прапор вирішили в полюбилася нам техніці термомозаіка. Якщо Ви ще не пробували, дуже радимо. На спеціальному планшеті дитина з готових елементів викладає потрібні фігури, букви або цифри (за аналогією зі звичайною мозаїкою). Це дуже корисно для розвитку уважності, посидючості і дрібної моторики.

Потім хтось із дорослих накриває заготовку пергаментом і пропрасовує гарячою праскою протягом 1-2 хвилин. Через пергамент Ви побачите, коли фігурки почнуть трохи плавитися, міцно з’єднуючись між собою. Запаху горілої пластмаси не буде, не бійтеся! Даємо заготівлі трохи охолонути і знімаємо з планшета.

Малюнок день захисту дітей в дитячому садку

Таким чином ми зробили малюнок для прапора (дитина) і напис 1 червня (мама). Залишилося тільки зробити сам прапор. Взяли картонку, обклеїли зеленої папером (на скотч), а потім за допомогою універсального клею прикріпили напис і малюнок. Але, на жаль, зробили ми це криво (хоча і дуже міцно). Довелося додавати на наш прапор наклейки. В результаті вийшло непогано, але, сподіваюся, Вам пощастить більше!

Підпишись на розсилку сайту В гостях у Мері Поппінс і отримай в подарунок електронну книгу Казкотерапія для батьків

Розділ: День захисту дітей

Перший день літа, завдяки все ширше розповсюджується традиції відзначати День захисту дітей, якось непомітно міцно увійшов до переліку улюблених свят дітлахів. У багатьох сім’ях стали до нього готуватися заздалегідь, запасатися подарунками, придумувати різні веселі конкурси та вироби, щоб зайняти дівчисьок і хлопчиськ корисною справою, порадувати їх увагою дорослих.

У містах, і не тільки, 1 червня на площах влаштовують дитячі свята, з атракціонами, іграми, піснями і танцями. Це дуже добре . Діти, особливо малюки, дуже люблять такі заходи, вони раді вийти в світ разом з бабусями і дідусями, батьками, сестрами і братами.
У школах також проводяться дитячі свята в цей день: конкурси малюнка на асфальті, наприклад, і багато інших.

І все-таки, кожне свято починається вдома. А вже такий, який присвячений захисту дітей — тим більше. Правда, багато хто не втомлюються з посмішкою питати: а від кого ми повинні захищати наших діточок, таких розумних, таких талановитих, таких улюблених, таких найкращих. Відповімо відразу: перш за все, від нашого, дорослих, байдужості.

Тому, дорогі мами і тата, бабусі і дідусі, давайте домовимося відразу. Попереду ще є достатньо часу, щоб придумати для дитячого свята 1 червня щось зовсім особливе. До речі, ті речі, вироби з паперу на День захисту дітей, про яких піде сьогодні мова, можуть стати в нагоді і для будь-якого іншого дитячого свята.

Наприклад, завжди знадобляться веселі листівки — запрошення. Їх зробити зовсім неважко. Щоб вийшло щось оригінальне, потрібно постаратися. Наприклад, намалювати портрет кожного гостя, або вставити фотографію в намальовану фігурку. Вийде дуже забавно і смішно. Треба тільки постаратися так, щоб не вийшло нічого образливого.

Ще одна корисна річ — покажчики імен для святкового столу. Всі знають, як буває важко у веселій метушні свята вгамувати гостей і розсадити їх правильно, тобто з урахуванням віку, характеру, відносин між собою. Добрі господарі це все попередньо обмірковують. А коли приходять гості, на столі вже стоять у кожного приладу спеціальні таблички з іменами. Кожен знаходить картку зі своїм ім’ям, і все сідають без зайвої штовханини і суперечок. Так ось ці веселі таблички можна зробити заздалегідь, прикрасити їх малюнками або бантиками, пиками або квіточками — тут стане в нагоді все, що завгодно.

Для прикраси стін того приміщення, де проходить свято можна використовувати не тільки звичні повітряні кульки, а й зробити паперові гірлянди, наприклад, з веселими пиками. Кольорові ланцюга, ліхтарики та інші вироби з паперу на День захисту дітей створять радісний і святковий настрій.

У перший день буває жарко, тому можна придумати і зробити своїми руками веселу шапочку або капелюшок у вигляді, наприклад, квіткової головки або безкозирки, клоунський ковпак або крислатий капелюх мушкетера. У цьому розділі ви знайдете багато корисних порад з цього приводу.

Для виготовлення всіх цих прикрас, звичайно ж, треба залучити самих героїв свята — діточок. Хлопчики і дівчатка різного віку знайдуть собі заняття до снаги. Треба тільки всім разом включити фантазію і не лінуватися!

Святкові вироби