Момент проблема інтересу дітей


Розвиток дитини, Свічки для дітей, Симптоми у дитини / Воскресенье, Декабрь 18th, 2016

Інтерес до спорту у дітей — можливі проблеми і шляхи вирішення

Для того, щоб діти займалися спортом із задоволенням, їх необхідно зацікавити. Зараз зробити це зовсім непросто, адже куди охочіше ваше чадо проведе час сидячи за комп’ютером або черговим гаджетом. Описані нижче поради допоможуть прищепити інтерес до спорту у дітей.

1. Чи допоможе власний приклад.
Як правило, в тих сім’ях, де батьками ведеться здоровий спосіб життя, і вони захоплені спортивними заняття, у дітей також проявляється інтерес до спорту, і вони мають хороший фізичний розвиток.
Влаштовуйте спільно з дітьми прогулянки на велосипедах, командні ігри та інші види активної діяльності. Подібні заняття не тільки сприятливо позначаться на здоров’ї, але і зблизять емоційно всіх членів сім’ї.

2. Будьте хитріше!
Якщо дитина категорично проти участі в спортивних заходах, то не потрібно змушувати. Для того, щоб розвинути інтерес до спорту у дітей, доведеться проявити хитрість. Спробуйте переконати малюк, що без його участі гра не вийде, що саме він є головним членом команди.
Ще один варіант — відправитися на відпочинок або прогулянку без дитини, а після повернення якомога яскравіше і цікавіше розповісти про те, як цікаво і весело було. Наступного разу ваше чадо не захоче залишитися вдома і обов’язково відправиться разом з усіма.
Можливо, ті види спорту, які малюкові відомі, його просто не приваблюють, а інших він не знає. Щоб дитина змогла вибрати заняття, яке йому буде до душі, розширте його кругозір по цій темі. Почитайте книжки, подивіться сайти і відео, присвячені різним видам спорту і тренувань. Найголовніше — намагатися не перешкоджати вибору крихти.

3. Чому б не почати з фітнес-клубу
Вирішуючи питання про те, як розвинути в маленькій дитині інтерес до спорту, багато батьків починають відвідувати фітнес-клуби. Чому б і ні? Однак, до фізичних навантажень в таких установах потрібно ставитися вкрай обережно, щоб уникнути отримання травм. Краще скористатися послугами дитячих занять у фітнес-клубі. В цьому випадку малюки можуть виконувати спортивні вправи паралельно з батьками, які перебувають в цей момент в тренажерному залі. Заняття для дітей у фітнес центрах — явище відносно нове. Для тих, хто не знає, як розвинути в дитині інтерес до спорту — це саме те, що треба. Останнім часом з’явилося безліч найрізноманітніших спеціалізованих напрямків. тренер, який займається з малюками, уважний до кожного, так як в групі дітей небагато.

Момент проблема інтересу дітей
Не слід відразу вимагати від малюка якихось спортивних подвигів. Інакше велика ймовірність розвинути у дітей не інтерес до спорту, а, навпаки, неприязнь до нього. Не варто поспішати у великий спорт.

Спортивні змагання по віковим групам — оптимальне рішення

Тим, хто серйозно зайнявся питанням, як у дитини можна розвинути інтерес до спорту, при виборі заняття повинен керуватися віком малюка.

 • Для самих маленьких оптимальний варіант — плавання. Такий вид спорту дуже корисний, тому що зміцнює м’язи і скелет, сприятливо позначається на роботі нервової системи і кровообігу, до того ж, добре загартовує.
 • Для діточок 3-6 років відмінно підійдуть заняття гімнастикою. Так як в цьому віці малюки дуже пластичні, то у них все буде добре виходити. Якщо будуть успіхи, то розвинути інтерес до спорту у дітей цієї вікової категорії труднощів не складе.
 • Діти 4-5 років з великим задоволенням підуть на фігурне катання. Заняття це для організму дитини дуже корисно, проте слід бути готовим до того, що такий вид спорту досить травмонебезпечний, та й сама секція — задоволення не з дешевих.
 • Набагато менше можуть зацікавити дітей заняття легкою атлетикою. Але тим не менш, в цю секцію приймають дітлахів з 5-6 років.

Питання про те, як розвинути в дитині інтерес до спорту, залишається важливим у всі часи. Для того, щоб це здійснити, не обов’язково віддавати малюка в спортивну секцію. Досить просто свій спосіб життя зробити більш активним і веселим. Долучатися до активного відпочинку можна і в дитячому розважальному комплексі. У Києві, наприклад, для цих цілей відмінно пристосований центр Кулджампер. де можна чудово відпочити всією сім’єю.

Коментарі

Як вирішити проблему відмов у привласненні дітям інвалідності?

У Раді Федерації відбулася робоча нарада з проблем присвоєння дітям-інвалідам відповідного статусу. Рішення вивчити це питання прийнято на 372-му засіданні палати з ініціативи заступника голови комітету РФ з конституційного законодавства і державного будівництва Людмили Бічний .

Сенатор повідомила, що з ряду регіонів надходять скарги на виниклі в цьому році складності з оформленням інвалідності неповнолітнім. Зростає кількість випадків, коли установи медико-соціальної експертизи за підсумками проведення лікувально-діагностичних заходів відмовляють в наданні статусу «дитина-інвалід» дітям, які протягом кількох років вважалися інвалідами і отримували на підставі цього необхідний соціальний захист та реабілітацію. «Неотримання належного рівня реабілітації сильно вплине на здоров’я дитини», — наголосила Людмила Бокова .

Дивіться також

15 квітня 2015 року, 15:09

25 червня 2015 року, 17:28

19 листопада 2015 року, 16:58

«На сьогоднішній момент, як нам пояснюють, держустанови знімають статус дитини-інваліда з? за відсутності у дітей на момент проходження огляду «умов визнання громадянина інвалідом». Так трактується наказ Міністерства праці та соціального захисту №664н від 29 вересня 2014 «Про класифікаціях і критерії, які використовуються при здійсненні медико-соціальної експертизи», згідно з яким введені не тільки якісні, а й кількісні оцінки стійких порушень функцій організму. На підставі цих оцінок присвоюється ступінь порушень функцій організму, що дозволяють отримати ту чи іншу групу інвалідності.

За словами сенатора, такий підхід, з одного боку, дозволяє більш точно класифікувати порушення функцій організму, з іншого — позбавляє деяких дітей і їх батьків необхідного соціального захисту.

Рада Федерації підтримує рішення Міністерства юстиції Росії про скасування Наказу 664н Міністерства праці та соціального захисту РФ «Про класифікаціях і критерії, які використовуються при здійсненні медико-соціальної експертизи громадян федеральними державними установами медико-соціальної експертизи». Сенатори виступають за обговорення нового, більш комплексного проекту відповідного наказу на майданчику Ради Федерації за участю експертів.

Про це заявила заступник голови комітету РФ з конституційного законодавства і державного будівництва Людмила Бокова на засіданні Ради у справах інвалідів при Раді Федерації.

Кризи сімейного життя і як з ними впоратися

За даними соціологічних досліджень в області сімейних відносин кожна сім’я, проходячи деякі етапи розвитку, як правило, стикаються з кризами. Вважається, що найголовнішими ускладненнями сімейного життя є побутові труднощі. Однак крім побуту є інші причини, які провокують кризу в сім’ї на будь-якому етапі її існування.

Момент проблема інтересу дітей

Проблеми в подружньому житті виникають, як правило, коли у одного з подружжя настає криза психологічного характеру, наприклад, криза середнього віку. Людина, переглядаючи своє життя, відчуває самонеудовлетворенность, яка провокує його на будь-які зміни, в тому числі і сімейного життя. Значні зміни в сімейний уклад можуть внести народження дитини, надходження його в школу, перехідний вік дитини, догляд з батьківського дому, а також будь-які складності на роботі, проблеми в стосунках з родичами, погіршення або поліпшення матеріального становища, переїзд в інше місто або країну. Крім того, серйозними причинами зміни сімейних відносин можуть бути важка хвороба, смерть, втрата роботи, народження неповноцінних дітей.

Симптоми настання кризи:

 • Зменшення прагнення подружжя до сексуальних відносин;
 • Відсутність прагнення подобатися один одному;
 • Питання, що стосуються виховання дітей, призводять до сварок і взаємних докорів;
 • Занадто очевидні розбіжності в думках з приводу значущих питань;
 • Нерозуміння між подружжям;
 • Поява подразнення на дії і слова чоловіка або дружини;
 • Будь-хто з подружжя вважає, що змушений регулярно поступатися бажанням і думку іншого;
 • Чоловік і дружина перестають ділитися своїми проблемами і радощами.

Виділяють зазвичай кілька небезпечних «вікових груп» сім’ї:
Прожитий перший подружній рік. Більшість пар розпадаються саме в цей період спільного життя, оскільки сімейні відносини не витримують випробування побутом. Крім того, причинами розбіжностей можуть виступати небажання розподіляти обов’язки, змінювати звички і т. П. Підлаштовуватися під іншу людину.

Період від 3 до 5 років подружнього життя. В даний період майже в кожній родині подружжя зайняті своїм професійним ростом, вирішують квартирне питання, а також саме в цей період народжуються діти. Постійне фізичне і нервове напруження, турбота про дітей віддаляють подружжя один від одного, в результаті чого почуття закоханості переходить в подружню дружбу.

У період від 7 до 9 років спільного життя також може виникнути криза, яка може бути спровокований звиканням подружжя один до одного. Це період характеризується стабільністю, сталістю відносин, діти підросли, все йде своєю чергою. Однак пари досить часто відчувають розчарування в сімейному житті, оскільки вона не є такою, якою вони собі її уявляли до шлюбу. В даний період рутина і одноманітність стають головною небезпекою руйнування сімейних відносин, оскільки обоє хочуть чогось нового, незвичайних відчуттів.

Після 16-20 років спільного життя може наступити ще один серйозний криза, яка в більшості випадків посилюється кризою середнього віку одного з подружжя. Подружжя усвідомлюють, що все в житті начебто зроблено, досягнуто все, що хотілося, і в цей момент з’являється почуття страху. Що робити далі?

Деякі зарубіжні соціологи виділяють ще один кризовий період в сімейному житті: коли батьківська хата залишають дорослі діти. В даний момент пара втрачає свій головний об’єднуючий їх інтерес — виховання дітей. Тепер вони залишаються вдвох. Жінкам в даний період важче, ніж чоловікам, оскільки вони більшою мірою зайняті будинком і вихованням дітей. Для нашої країни цей аспект кризи менш актуальне, оскільки дуже часто діти залишаються жити з батьками або батьки беруть активну участь в їх подальшу долю.

Фактори ризику сімейного життя.
Народження дитини для збереження відносин. Як показує статистика все відбувається з точністю до навпаки. Однак діти все ж можуть вплинути на зміцнення відносин між батьками, коли, займаючись проблемами дітей, батьки забувають про свої конфлікти і миряться. Коли ж діти виростають, батьки знову залишаються сам на сам зі своїми протиріччями, до того ж до того моменту вони не вміють спілкуватися один з одним. Але буває також і так, що чоловік і жінка, перебуваючи на межі розриву відносин, дізнаються про те, що вони стануть батьками, приймають рішення відновити і налагодити відносини. Багатьом це вдається.

Ранні шлюби. Вони вважаються міцними, оскільки молодим занадто рано доводиться вирішувати безліч матеріальних, побутових та інших проблем. Однак тим, хто довго жив на самоті, буває складніше поміняти звичний спосіб життя, а також підлаштовуватися під когось іншого. У ранніх же шлюбах взаємна «притирання» проходить менш болісно завдяки психологічної гнучкості, властивої молоді.

Стабільні і розмірені відносини викликають кризу. Вважається, що сімейні пари розпадаються через навалилися проблем. Однак деякі сім’ї розпадаються через буденності, нудьги, тоді як проблеми фінансового, професійного характеру вже вирішені. Труднощі в багатьох випадках тільки зближують пару.

Конфліктологи рекомендують дотримуватися деяких правил, які допоможуть сварки не перерости в скандал:

 • Ніколи не ображайте один одного;
 • Ніколи не узагальнюйте, якщо звинувачуєте в чомусь чоловіка або дружину: «Ти завжди. ». У таких випадках рекомендується говорити про себе, як вам погано і образливо;
 • Ні в якому разі не критикуйте один одного на очах сторонніх;
 • Завжди говорите іншим те, що хочете почути в свою адресу;
 • Ставте себе на місце чоловіка або дружини;
 • При різних точках зору на будь-які питання, щоб уникнути конфліктних ситуацій, краще уникати тем, що стосуються даних питань.

Як впоратися з виниклим кризою?
Дуже часто те, що стало причиною кризи в одній сім’ї, навпаки, згуртовує іншу. Найголовніше, що можна рекомендувати у всіх сімейних конфліктах і розбіжності — вміння прощати і приймати вибачення, оскільки «дутися» на партнера по кілька днів дуже небезпечно, це може йому набриднути. Якщо ви не хочете миритися або просто не готові до цього, потрібно сказати про це прямо. Всі сімейні кризи є кризами спілкування. Складнощі в спілкуванні пар між собою є проблемою в сімейних відносинах номер одні. Давайте вчитися спілкуватися нормально, а не на підвищених тонах або, що ще гірше, мовчати. Намагайтеся шукати компроміси, поважайте і прислухайтеся до думки один одного. Крім того, проявляйте активної участь і інтерес до життя і захопленням чоловіка або дружини. Найголовніше — не варто боятися кризи, оскільки багато сімейних пар, взагалі не помічаючи, минуть їх, долаючи труднощі, що виникли.

Від того наскільки успішно подружжю вдасться вирішити кризу, залежать подальший розвиток сім’ї. Криза у відносинах виявляє не тільки негативне, а й щось цінне, що об’єднує і пов’язує чоловіка і жінку.

Крім того, впоратися з кризою допоможе сімейний психолог. Більшість з нас вважають, що можна обійтися і без нього, душевно поговоривши з подругою або батьками. Однак вони можуть тільки вам висловити підтримку, а не знайти спосіб вирішити корінь проблеми.