Нейромідин дітям відгуки таблетки


Вправи для дітей, Препарати для дітей, Режим дитини / Суббота, Май 28th, 2016

Nejromidin

Форми випуску

 • Форма: розчин для внутрішньом’язового і підшкірного введення
  Продаж: за рецептом
  Зберігання: 15-25С (кімнатна температура)
  Термін придатності: 25 міс.
 • Форма: таблетка
  Продаж: за рецептом
  Зберігання: 15-25С (кімнатна температура)
  Термін придатності: 36 міс.
 • Інструкція Нейромідину ®

  Препарат Нейромідин — це м-, н-холиномиметик, що відноситься до групи антихолінестеразних засобів і використовуваний в лікуванні захворювань периферичної та центральної нервової системи, а також атонії кишечника (в даному випадку — тільки таблетки). Довгі роки в практиці лікаря-невролога використовувався (і використовується до цих пір) препарат прозерин, що володіє потужним дією на постгангліонарні холінергічні синапси. Сьогодні в цілому ряді випадків клініцисти вважають за краще лікарський засіб Нейромідин, як препарат, безсумнівно, більш широкого діапазону фармакологічної активності, який з успіхом може застосовуватися не тільки при захворюваннях периферичної нервової системи, а й у випадках органічних уражень центральної нервової системи. Перевагою Нейромідину ® є його хороша переносимість і наявний мінімум негативних побічних ефектів, що відкриває додаткові можливості для його використання у пацієнтів похилого віку, які страждають безліччю коморбидность. Про те, як діє цей препарат, про його переваги та особливості застосування можна буде дізнатися з цієї статті.

  Нейромідин стимулює проведення хвиль збудження по нервових волокнах і синапсах центральної і периферичної нервової системи. Його дія розвивається за двома напрямками: блокада калієвих каналів в мембранах нейронів і міоцитів і тимчасове придушення активності ферменту холінестерази в межнейрональних і нервово-м’язових синапсах. При цьому Нейромідин посилює дію не тільки ацетилхоліну а й інших медіаторів, включаючи серотонін і гістамін.

  В результаті цього крім оптимізації провідності нервових імпульсів і нервово-м’язової передачі препарат підсилює скоротливі здібності гладком’язових клітин, а також покращує пам’ять. Початковий ефект ін’єкційного введення Нейромідину ® відзначається, в середньому, через 15-20 хвилин і триває ще 3-5 годин, що обумовлено тривалої блокадою калієвих каналів (в той час як ефект прозерину сходить нанівець через 2-3 години після одноразової ін’єкції). Нейромідин, відміну від прозерину, в більшості випадків добре переноситься пацієнтами: побічні ефекти якщо й виникають, то слабко виражені, що не вимагають припинення фармакотерапії. При прийомі препарату слід утриматися від вживання алкоголю, в іншому випадку можна власними руками «створити» для себе цілий «букет» негативних побічних реакцій.

  Нейромідин випускається в двох лікарських формах: розчин для внутрішньом’язового або підшкірного введення і таблетки. Що стосується доз і тривалості використання препарату, то тут все дуже індивідуально: лікар оцінює ступінь тяжкості захворювання ще цілий ряд чинників, перш ніж визначитися з тактикою лікування. При передозуванні Нейромідину ® слідують відомому в народі принципом «клин клином вибивають»: в ламанні на біохімічні реалії він буде полягати в прийомі препаратів групи м-холіноблокаторів (атропін, циклодол і т. Д.).

  Відгуки лікарів про Нейромідин (5)

  Скрізь, де є порушення нейро-м’язової провідності цей антихолінестеразних препаратів надає хорошу лікувальну дію. Дуже зручно наявність і ін’єкційної, і таблетованій форм. Є дані, що нейромедін сприятливо діє і на когнітивні функції.

  Тільки при міастенії ефективність препарату значно менше, ніж у прозерину і колеміна.

  Нейромедін (Аксамон, Іпідокрін) — з практики, один з найбільш затребуваних препаратів при лікуванні захворювань периферичної нервової системи, незалежно від етіології. При запальних, компресійних, токсичних, травматичних мононейропатій; компресійних вертеброгенних корінцевих синдромах; при всіх полинейропатиях, включаючи діабетичну.

  Анна
  Дроздова
  Дитячий невролог

  Викликає запаморочення у дітей часто, зниження тиску, нудоту. Не можна використовувати при епілепсії.

  Призначаємо з успіхом при бульбарних розладах, дизартрії при ДЦП, при мононейропатій. Показує хорошу ефективність при курсовому лікуванні в / м ін’єкцій N.10 з наступним прийомом всередину.

  Помітний ефект при пошкодженні окремих нервів (лицьового, ліктьової, променевої). Гарна підмога в роботі невролога.

  Може дуже сильно стимулювати кишечник, що викликає у пацієнта почастішання стільця і ​​обмежує застосування в деяких випадках.

  При правильному використанні короткими курсами — відмінний засіб.

  Нейромідин підходить дорослим і дітям, допомагає при багатьох захворювання, не є паноцеей.

  Побічні дії: нудота, брадикардія, запаморочення, блювота, шкірно-алергічні реакції.

  Протипоказано при епілепсії, екстрапірамідних захворюваннях, стенокардії, вираженій брадикардії, бронхіальній астмі, індивідуальної підвищеної чутливості до препарату, вестибулярних розладах, виразковій хворобі в стадії загострення.

  Володимир
  Ені-Олорунда
  Мануальний терапевт

  Часто використовую цей препарат при різних тунельних синдромах, корінцевих синдромах. Зазвичай на останньому етапі лікування коли вже загострення знято і пацієнт відчуває себе досить комфортно.

  Періодичні скарги пацієнтів на головний біль або нудоту під час прийому препарату.

  Так як препарат покращує передачу нервових імпульсів, то при супутньому м’язово-тонічному синдромі потрібно ретельно коригувати дозування з урахуванням інших препаратів, що приймаються.

  Відгуки пацієнтів про Нейромідин (5)

  Нейромідин приймаю вже протягом року, серією по 2 місяці, потім перерва — 1 місяць. У мене аксональна моторна полінейропатія нижніх кінцівок. Контролюю зміна моторної функції. Попутно приймаю Тіогамма і проколюю мільгамму. Сумно визнавати, але ніякого поліпшення не настає.

  Розрубав я якось великий палець по дурості, і, схоже, нерв зачепив. Ну в лікарні вже все підшили, і прописали на два тижні Нейромідин. В принципі, річ непогана, дієва, хоч і дорогувато, але допомагало, майже без побічних ефектів (якщо не брати до уваги погіршення травлення і іноді діарею). Але потім я на місяць перейшов на аналогічний Біотредину і все стало як і раніше, може навіть пам’ять покращилася, і самопочуття в цілому. PS До речі кажучи, наші вчені лікарі частенько прописують Нейромідин навіть не дивлячись на протипоказання, так що дивіться самі інструкцію, щоб не приймати потім ще щось.

  Брала Нейромідин для лікування діабетичної полінейропатії. Постійно дуже боліли ноги, пропадала чутливість на пальцях. Місяць щодня з’їдала по 2 таблетки Нейромідину ®. Незначне поліпшення наступило лише зараз: болі трохи зменшилися. Чесно кажучи, хотілося б більш яскравого ефекту після цілого місяця прийому. Побічних дій помічено не було.

  Мені призначив Нейромідин доктор після операції — у мене посттравматичний нейропатія променевого нерва зліва. Приймаю її вже місяць по 2 таблетки в день (як і було призначено). Проблеми з порушенням рухів і чутливості зберігаються. Звичайно, гірше від Нейромідину ® не стало, але і позитивно ефекту не видно.

  © 2011-2016, ТОВ МедРейтінг.
  ЗМІ Ел № ФС77-54527 від 21.07 р

  Nejromidin

  Інструкція препарату

  1. Фармакологічна дія:

  Нейромідин — лікарський препарат, фармакологічні властивості якого є: здатність блокувати холіноестеразу (антихолінестеразних дію) і блокувати калієві канали клітинних мембран. Лікарський засіб покращує проведення імпульсу в нервово-м’язовому синапсі і в центральній нервовій системі, поліпшує скоротність гладкої мускулатури, покращує пам’ять, знижує аритмію, надає легкий седативний ефект, надає м’яку стимулюючу дію на центральну нервову систему…
  розгорнути опис

  2. Показання до застосування:

  Нейромідин призначають при різних захворюваннях периферичної нервової системи, захворюваннях центральної нервової системи, слабкості родової діяльності, відсталості в розвитку маленьких дітей, порушеннях пам’яті (хвороба Альцгеймера), порушеннях кровообігу мозку, також препарат застосовується в складі комплексної терапії розсіяного склерозу…
  розгорнути опис

  3. Спосіб застосування:

  Препарат може застосовуватися перорально чи парентерально залежно від характеру захворювання. Парентеральне введення (підшкірно або внутрішньом’язово) застосовується при невриті, міастенії в дозуванні одна ампула один-два рази на добу, тривалість застосування складає один-два місяці. У складі комплексного лікування розсіяного склерозу застосовують препарат в таблетках: протягом двох місяців приймають одну таблетку три-п’ять разів на день…
  розгорнути опис

  4. Побічні дії:

  Прийом Нейромідину ® може супроводжуватися проявом побічних реакцій організму: нудота, блювота, розладів стільця (діарея), запаморочення, алергічні реакції (висип, свербіж), підвищене потовиділення, прискорене серцебиття, брадикардія, бронхоспазм, сонливість, судоми…
  розгорнути опис

  Препарат не призначають при епілепсії, стенокардії, захворюваннях вестибулярного апарату, бронхіальній астмі, епілепсії, підвищеній чутливості до будь-яких компонентів лікарського засобу (діюча речовина, допоміжні компоненти). У вигляді розчину для ін’єкцій не застосовується препарат для лікування дітей віком молодше 14 років…
  розгорнути опис

  Нейромідин не використовується протягом вагітності у зв’язку з потенційною небезпекою розвитку передчасних пологів і можливою небезпекою для майбутньої дитини, так як активна речовина препарат проникає через плацентарний бар’єр. Однак, прийом лікарського засобу показаний при слабкій пологовій діяльності…
  розгорнути опис

  7. Взаємодія з іншими лікарськими засобами:

  Препарат при одночасному прийомі з седативними лікарськими засобами може посилювати їх седативний ефект. Посилене проявлення побічних дію можливо при одночасному прийомі з блокаторами холінестерази…
  розгорнути опис

  Симптомами застосування підвищених доз препарат є бронхоспазм, неконтрольоване сечовипускання і дефекація, підвищене потовиділення, тривожний стан, слабкість…
  розгорнути опис

  9. Форма випуску:

  Нейромідин випускається у вигляді таблеток в блістері, розчину для ін’єкцій в ампулах…
  розгорнути опис

  10. Умови зберігання:

  Лікарський препарат необхідно зберігати в місці, захищеному від проникнення сонячного світла і вологи з дотриманням температурного режиму, який би не перевищував 25 градусів…
  розгорнути опис

  Активним компонентом препарату є Іпідакрін…
  розгорнути опис

  Нейромідин: застосування

  Нейромідин — це синтетичний препарат, який застосовують при лікуванні центральної і периферичної нервової системи. Це антихолінестеразних засіб, спрямоване на стимуляцію нейро-м’язової передачі. Говорячи простою мовою, Нейромідин нормалізує провідність нервових імпульсів в периферичної нервової системи, яка уражена патологією. Також ці ліки підсилює тонус гладкої мускулатури і виведення слинних залоз, покращує пам’ять і виявляє легку седативну дію. Даний препарат застосовують в комплексному лікуванні нейропатії, парезів, міастенії, невритів, при функціональних розладах ЦНС, які виражені погіршенням пам’яті, нестабільністю настрою.

  Як приймати Нейромідин

  Інструкція до препарату чітко і ясно вказує, як його приймати і як довго використовувати при різних захворюваннях. При нервових розладах необхідно приймати по 1 таблетці Нейромідину ® тричі на день протягом двох місяців. При сильно вираженому больовому синдромі необхідно приймати препарат протягом 4 місяців. У комплексній терапії при лікуванні розсіяного склерозу необхідно приймати по таблетці 5 разів на день протягом 2 місяців. При розумових порушеннях дозування і тривалість лікування залежить від характеру захворювання та віку хворого. При черепно-мозкових травмах приймають також по 1 таблетці тричі на день. При слабкій пологовій діяльності через кожну годину по 1 таблетці, але не більше 3 разів.

  Уколи Нейромідин

  Нейромідин випускається не тільки в формі таблеток, але ще й у вигляді розчину для внутрішньом’язових і підшкірних ін’єкцій. Дозування і тривалість лікування визначає лікар залежно від тяжкості захворювання. При синдромі міастенії вводять 1 мл розчину 1-2 рази на добу протягом 1-2 місяців. При необхідності курс можна повторити кілька разів через пару місяців. При хронічних невритах вводять 2 мл розчину 1-2 рази на день протягом 20-30 днів. Для купірування міастенічних кризів вводять 1,5% розчин, а потім приймають Нейромідин в таблетках. При гострих мононеврити призначають по 1 мл розчину 1-2 рази на добу разом з протинабряковими і протизапальними препаратами протягом 10-15 днів. При порушеннях мозкового кровообігу необхідно вводити по 1-2 мл розчину двічі-тричі на день протягом 1 місяця.

  Препарати, часто переглядаються з Нейромідин:

 • Кагоцел (Противірусний препарат, викликає утворення в організмі пізнього інтерферону. Застосовується для профілактики і лікування грипу та інших ГРВІ.)
 • Муміє (Біостимулюючий препарат. Стимулює функції імунної системи, сприяє прискоренню відновних процесів в організмі);
 • Анаприлин (? Блокатор, зменшує силу і частоту серцевого скорочення. Зменшує потребу серцевого м’яза в кисні. Ішемічна хвороба серця, стенокардії);
 • Гептралу (Гепатопротектор. Надає на організм детоксикаційну, регенеруючу дію. Застосовується при лікуванні холестазу, захворювань печінки, депресивних станів);
 • Гліцерин (Застосовується для пом’якшення шкіри і слизових оболонок. Активний компонент препарату — гліцерин. Також застосовується при запорах, як проносний засіб);
 • © MedHall. RU 2016 рік

  Nejromidin

  Склад

  Одна таблетка містить: 0,2 Гідрохлориду Іпідакрін + допоміжні речовини ( Крохмаль, стеарат кальцію, моногідрат лактози ).

  В одній ампулі міститься діючої речовини ( Гідрохлориду Іпідакрін ) 0,05 або 0,15 + допоміжні речовини (вода для ін’єкцій).

  Форма випуску

  • У таблетках білого кольору, круглої форми, упаковки по 10 штук.
  • В ампулах — рідина прозора і безбарвна, по 1 мл.

  Фармакологічна дія

  Препарати, які впливають на центральну нервову систему, Антихолінестеразних кошти .

  Фармакодинаміка і фармакокінетика

  Нейромідин є блокатором Кальцієвих каналів і знижує вміст Калію . відповідно збільшує концентрація кальцію в нервових клітинах. Також, препарат перешкоджає впливу Холіноестеразу в нервових і м’язових волокнах. Завдяки цим двом процесам збільшується кількість Медіаторів . таких як Серотонін. адреналін, Окситоцин , гістамін в клітинах. Активність Постсинаптичну клітини посилюється, медіатори можуть легко проходити крізь полунепроніцаемую Плівку клітини. Ліки нормалізує процеси передачі нервових імпульсів по м’язової тканини.

  У людини, приминаю препарат, підвищується тонус Гладкої мускулатури . відновлюються Синоптичні зв’язку в нервових волокнах, полегшується процес запам’ятовування.

  Після прийому ліки зв’язується з Білками в крові і швидко проникає в Органи-мішені . Ліки метаболізується в Печінки . Максимальна концентрація в крові — через 30 хвилин. Виводиться з організму за допомогою видільної системи — через нирки з сечею і через шлунково-кишкового тракту.

  Показання до застосування Нейромідину ®

  • Полінейропатія і Мононейропатія різних ступенів тяжкості;
  • Розсіяний склероз ;
  • Захворювання ЦНС, Параліч ;
  • Порушення рухової активності після травм або органічних уражень;
  • Показанням до застосування препарату в таблетках може служити Недостатній тонус Кишечника .

  Протипоказання

  Не можна призначати таблетки і уколи Нейромідину ® дітям віком до 14 років.

  Tabletirovannaya форма протипоказаний:

  Побічна дія

  Інструкція по застосуванню Нейромідину ® (Спосіб і дозування)

  Препарат призначають в таблетках або Парентерально в уколах, в залежності від захворювання і ступеня його тяжкості. Максимальна кількість на добу становить 0,2 м

  Згідно з інструкцією на Нейромідин:

  • При Полі- і Мононевропатій ліки призначають в / в або в / м по 30 мг на добу за 2 рази, 10-15 днів. Потім по 3 таблетки на добу (за 3 прийоми) протягом 30-60 днів;
  • При Порушеннях рухової активності після травм або органічних уражень парентерально вводять внутрішньом’язово 15 мл препарату 2 рази на день, 15 днів;
  • Комплексне лікування Розсіяного склерозу — 1 таблетка 4 рази на день, 60 днів, курс повторюють кілька разів на рік;
  • Атонія кишечника — 20 мг 3 рази на день, протягом 7-14 днів;
  • Різні Захворювання ЦНС — 5-15 мг 2 рази на день, 10-15 діб або по 1 таблетки 3 рази / день протягом 3-6 місяців.

  Передозування

  При передозуванні спостерігається зниження апетиту, Блювота, нудота, діарея, бронхоспазм . порушення серцевої діяльності ( Тахікардія, брадикардія ), знижений Артеріальний тиск . почуття страху, Судоми , Жовтуха . Загальна слабкість. Лікування симптоматичне, застосувати Атропін або Циклодола .

  Взаємодія

  Посилюється ефект пригнічення ЦНС при застосуванні Седативних засобів . Побічні ефекти підсилюють Етанолу та іншими Антіхолінестеразноє засобами. Послаблюється дію Анестетиків . Препарат можна застосовувати з Ноотропи .

  Умови продажу

  Умови зберігання

  У темному, захищеному від дітей, прохолодному місці, температура — не вище 25 градусів.

  Термін придатності

  • Таблетована форма: 18 місяців.
  • Розчин для ін’єкцій: 12 місяців.

  Аналоги Нейромідину ®

  Збіги за кодом АТС 4-го рівня:

  Таку саму діючу речовину (повний замінник ліки) містять Аксамон. іпігрікс і амірідін 20 мг.

  При вагітності і лактації

  Препарат не можна приймати при вагітності внаслідок того, що він підсилює тонус матки. При лактації ліки виділяється з молоком.

  Відгуки про Нейромідин

  Відгуки про прийом таблеток хороші. У перші дні застосування препарату поліпшується пам’ять, здатність тверезо мислити і аналізувати, послідовно викладати інформацію. Пишуть, що препарат сильно діє на серце, тому варто стежити за своїм самопочуттям в процесі прийому ліків. Відгуки про уколах позитивні, особливо у пацієнтів з проблемами шлунково-кишкового тракту.

  Відгуки про прийом дітьми практично відсутні. Багато хто не поспішають приймати препарат, в зв’язку з віковими обмеженнями, описаними в інструкції. Ті ж, хто зважився на прийом такого серйозного ліки, в складі комплексної терапії, в цілому задоволені.

  Ціна на Нейромідин, де купити

  Ціна таблеток Нейромідин становить близько 600 рублів за 50 штук (20 мг).

  Ціна ампул по 15 мг (в 1 мл) — 10 штук 1009 рублів, купити розчин для уколів по 5 мг (в 1 мл) можна за 629 рублів.