Непроходящие зелені соплі у дитини


Діти в дитячому саду, Температура у дитини / Понедельник, Декабрь 26th, 2016

Дівчатка, всім доброго ранку!

Багато стикаються з тим, що дітки постійно і довго хворіють — соплі, кашель, іноді аж до бронхітів. Лікуєш-лікуєш, тільки думаєш починає дитина одужувати і все по новій. Купа постів де мами шукають відповідь як вилікувати і способи загартовування дитини.

Я хочу розповісти як було у нас. Дитина в минулому році був зайнятий 6 дн в тиждень: розвивалки, ритміка, басейн. І це крім просто гулянь. Звичайно спілкування багато, могли хворіти і через це. Були постійні уповільнені соплі, бігла водичка, потім закладало ніс. Ніяких зелених сопель, температури. Вночі стікали соплі по задній стінці горла = кашель. Педіатр дивлячись горло іноді говорила так, хворіє, іноді взагалі, що горло спокійне. Ніс трохи роздратований. Пробували сидіти вдома, і лікувалися, і пробували просто промиванням Аквалор. Пробували продовжувати ходити на заняття. В кінці квітня нас взагалі госпіталізували з помилковим крупом. За два дні до цього заклало ніс, дихала ротом. Через тиждень вилікувалися і… Знову через тиждень суцільні непроходящие соплі протягом 2,5 міс. Відвозила на море-приїхали все одно з соплями і кашлем. Втомилася ходити по колу-педіатр-лор-алерголог. Педіатр і лор говорили це алергія, алерголог стверджував що ми не її пацієнти. Аналізи крові і сечі ідеальні!

А тепер найцікавіше: аналізи на яйцегліст і ентеробіоз негативні. І ось в черговий прийом алерголог запитала чи давно лікували від глистів. А ми ніколи ніхто не лікувалися (будинку кіт, на дачі кіт і багато гуляли з хапання за все від піску руками до камінчиків і іншого).

І алерголог повідомила, що аналізи на яйцегліст і ентеробіоз не показові. Здавати їх треба вміти правильно і не один день. Кому цікаво в інтернеті почитайте. Порадила пропити всієї сім’ї пирантел + котів обов’язково пролікувати.

Виявляється глисти знижують імунітет, соплі, кашель, бронхіти, несправжній круп та інше може бути і від них.

Чи приймаєш препарат разово, без всяких побочек, просто після їжі (детю-суспензію, нам-таблетку).

Дівчатка, ми одужали. На початку липня (вже не пам’ятаю точно) ми пролікувалися і з тих пір немає сопель. Ніяких взагалі. Може співпало, може нарешті імунітет виробився, та хто його знає! Головне моя дитина нарешті протягом цього часу без соплів. Комусь смішно, а ми не знали що робити. З сент 2013 ми від сили кілька днів були без соплів, а потім постійно з ними. Такого здорового періоду не було давно.

Зараз прохолодно, ми все так же гуляємо, шльопає по калюжах, збираємо все що можна (камінці, листочки). Дитина пішла з 20 серп в сад, басейн, хореографія. Інші дітки вже похворіли. Ми поки немає :))

Написала просто для інформації, раптом кому стане в нагоді: не забувайте про глисти. Ми за рік випробували все, і кутатися і тепло будинку, і навпаки прохолоду, і сидіти вдома і гулянки. Довго описувати, але реально пробували все.

Кому інетерсно почитайте статті про глистів. Я ніколи раніше не замислювалася.

03 Вересень 2014 в 9:54

Анонімно, Жінка, 29 років

Чи не проходять зелені соплі у дитини

Іван Васильович, добрий день! 28.10.15 Г. Забрали сина (3,3 г) з д / саду, вночі піднялася температура 38.Чіхал, текли зелені сопелькі. Температура була 5 днів, педіатр призначила Синупрет, ізофра, амбробене, інгаферон. З усього цього використовували тільки Синупрет. Поліпшень не спостерігалося, звернулися до платного лора. Робили 3 дні зозулю, давали антибіотик рідкий, і в носик капали складні краплі з цефтриаксоном, зодак, називин, промивали аквамарис. Все пройшло за тиждень. Через 2 дні після відвідування нашої поліклініки все почалося знову, але без температури. Т. До лор в ін. Місті, капали синові складні краплі, промивали носик. Через 3 дні на прийомі призначили секстафаг, по 2 мл в носик. Сьогодні вже 11 день прийому. Днем раніше прозорі сопелькі і їх мало, а після ночі малюк висмарківать зелень. Вночі кашляє в 2-3 години. Днем теж може кашляти, але відчуття, що все від сопелек по задній стінці. Порадьте будь ласка, що можна зробити або поміняти, щоб допомогти малюкові? Днем грає, танцює, бігає, хрипить голос іноді і носик закладений. А так дихає носиком протягом дня. А вночі через те, що кашляє, не висипається. Дякую вам за відповідь заздалегідь!

На зелень особливої ​​уваги вам звертати не потрібно — якщо протягом дня соплі прозорі, то зелень — це просто застій слизу в порожнині носа і нічого більше. А ось з прозорими виділеннями вам допоможуть швидше за все впоратися інгаляції з інтерфероном, так ка по клініці це вірусне запалення слизової оболонки носа, до якого минулого разу просто приєдналася ще й бактеріальна інфекція. Але спочатку вам доведеться уточнити діагноз, здавши для цього два нескладних аналізу — риноцитограмм і загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою. Якщо в крові будуть — нехай навіть неявні — ознаки вірусної інфекції (лімфоцити або вище норми або на верхній її кордоні) а в риноцитограмм ознаки інфекційного запалення на слизовій оболонці носа (велика кількість нейтрофілів) — вам показані саме інгаляції з інтерфероном

Анонімно, Жінка, 29 років

Іван Васильович, велике Вам спасибі за відповідь! Всього Вам доброго!

Пошуком подивіться, дуже багато обговорювалося. коротко — диоксидин небезпечно ліки.: ded:

Так все лекарст небезпечні, інше питання коли і у якій кількості їх приймати.
А диоксидин дуже добре допомагає при зелених соплях (т. Е при бактеріальної флори) його і треба капати для 3 потім все проходить.
А корізалі і правда відмінний препарат, ільки ми його приймаємо Когад соплі тільки починаються. А то що їх треба часто пити нічого страшного, там дозування маленька, а одну велику таблетку не зробити і і гризти її не зручно велику.
Одужуйте.

А диоксидин дуже добре допомагає при зелених соплях (т. Е при бактеріальної флори) його і треба капати для 3 потім все проходить.

Диоксидин не застосовується в дитячому віці до 18 років через ВИСОКОЇ токсичності.
http: // www. rlsnet. ru / mnn_gidroksimetilhinoksilindioksid. html

А ми рятуємося при зелених соплях тільки Дольфін. Раніше чим тільки не лікували, що ні закопували. Але якщо дитина не сякається сам, то все без толку. Ніякі ваші відсмоктувачі (ну може тільки якщо проф. Отолорінгіческіе, які в ЛОР кабінетах є) НЕ прочітсят ніс так, щоб краплі заробили. Коротше, при всіх лікуваннях раніше 2 тижні з соплями — вийми до поклади. Тепер з Долфін 4-5 днів — соплів наче й не було. Причому без всяких отитів (ТТТ). 🙂 А щоб отиту не було треба просто правильно виконувати процедуру: голова вниз, над раковиною, а рот відкритий (зайве через рот випливає і промиваються не тільки носові ходи, але і носоглотка). А так же не треба сильно тиснути та создаватся натиск бронсбойта. Акуратно! Як тільки розчин почав витікати з протилежного ніздрі, відразу припиняєте. Пару раз в кожну ніздрю — і ви здивуєтеся, скільки і чого у вашої дитини в носі зберігатися. Дотримуйтесь цих правил і все буде в ажурі.
А з приводу поточної ситуації все — таки порадила б до ЛОРа. Гайморит небезпечна річ. Не забувайте, що поруч мозок. Краще пролікувати вчасно гайморит у ЛОРа, нехай навіть і антибіотиками, ніж потім (ТТТ) гнійний минингит який-небудь, наприклад.

У нас були соплі з січня по березень, тобто три місяці.
МИ замучили, вже не допомагають нічно.
Пішли до ЛОРа, вона виявилася ще й гомеопатом, виписала гомеопатичні крапельки РІНІТОЛ. врезультаті нежить пройшов (ТТТ) за тиждень.
ЯКЕ ЦЕ ЩАСТЯ.

VBulletin v3.6.12, Copyright 2000-2016, Jelsoft Enterprises Ltd.