Папка адаптація дитини дитячому садку


Діти в дитячому саду, узд дитини / Суббота, Декабрь 31st, 2016

Папка адаптація дитини дитячому садку

Папки пересування скачатиАдаптація до дитячого садка

Ця папки пересування, яку можна завантажити безкоштовно, познайомить Вас з порадами, які допоможуть адоптації дитини до перебування в дитячому саду:
Порада перша — Неповний день
Постарайтеся не залишати дитину на повний день. Бажано спочатку забирати його тоді, коли він ще не втомився. Час перебування в сaдy збільшуйте поступово.
Порада друга — Правила особистої гігієни
Доцільно дізнатися всі правила, які існують в садку, особливо ті, що касаютя особистої гігієни.
Постарайтеся дотримуватися їх вдома — тоді дитині легше буде звикнути до вимог садка.
Обов’язково залиште в садку запавши одягу і білизни, щоб в разі необхідності дитина могла швидко переодягнутися в чисте і сухе.

Автор роботи: neoton / Тип роботи: папка-пересування / Розмір в архіві 9.4 Мбайт

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту. Щоб побачити посилання на скачування Ви повинні зареєструватися на сайті! Не знаєте як це зробити тоді Вам СюДа

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інші новини по темі:

Папка адаптація дитини дитячому садку

Адаптація дитини до дитячого садка
Адаптація дитини до дитячого садка • привчайте дитину до дитячого садка поступово; • створіть будинку для дитини режим дня (сон, ігри, прийом їжі), відповідний ре-жиму ДОУ; • час перебування в дитячому садку потрібно збільшувати поступово ( індивідуально) ;. Читати

Папка адаптація дитини дитячому садку

Папка адаптація дитини дитячому садку

Адаптація дитини до дошкільної установи
Адаптація дитини до дошкільного учрежденіюВаш малюк прийшов у дитячий сaд. Для нього почалося нове життя. Щоб дитина вступив в неї радісним, обіщітельним, дорослішим, хочемо запропонувати кілька рекомендацій. • Постарайтеся створити в сім’ї Спок. Читати

Папка адаптація дитини дитячому садку

Екологічне виховання в дитячому садку
Екологічне виховання в дитячому садуІзвестно, що більшість інформації діти приймають інтуїтивно. Саме тому необхідно забезпечити дитину своєчасної і дозованої інформацією, яка розвиває його спостережливість, допитливість. Пре. Читати

Папка адаптація дитини дитячому садку

Папка-пересування Адаптація в дитячому саду
Адаптація дітей з урахуванням темпераменту. Вихователі зможуть цей матеріал виставляти в батьківський куточок. Інформація дозволить батькам краще пройти складний етап адаптації.

Як зробити процес адаптації до саду найбільш м’яким?
Як поводитися батькам, що варто пояснити малюкові заздалегідь?
Рекомендації психолога:

Бажано, щоб початок відвідування дитячого садка не довелося на епікрізісние терміни: 1 г 3 м, 1 г 6 м, 1 г 9 м, 2 г 3 м, 2 г 6 м, 2 г 9 м, 3 м

Необхідно заздалегідь познайомитися з умовами ДОУ і наблизити до них умови виховання в сім’ї (режим дня, характер харчування).

Розкажіть дитині, що таке дитячий сад, навіщо туди ходять діти, чому Ви хочете, щоб малюк пішов в сад. Наприклад: «Дитячий садок — це такий великий будинок з красивим садком, куди мами і тата приводять своїх дітей. Тобі там дуже сподобається: там багато інших діточок, які все роблять разом — їдять, грають, гуляють. Замість мене там буде з тобою тітка-вихователька, яка стане піклуватися про тебе, як і про інші малюків. У дитячому садку дуже багато іграшок, там чудова дитяча площадка, можна грати з іншими дітьми в різні ігри і т. Д. «.

Інший варіант: «У дитячому саду діти грають один з одним і разом їдять. Я дуже хочу піти на роботу, тому що мені це цікаво. І я дуже хочу, щоб ти пішов в дитячий садок — тому що тобі там сподобається. Вранці я відведу тебе в садок, а ввечері заберу. Ти мені розкажеш, що у тебе було цікавого в дитячому садку, а я розповім тобі, що в мене сталося за день на роботі. Багато батьків хотіли б відправити в цей дитячий сад своїх дітей, але беруть туди не всіх. Тобі пощастило — восени я почну тебе туди водити «.

Детально розкажіть дитині про режим дитячого садка: що, як і в якій послідовності він буде робити. Чим докладніше буде ваш розповідь, і чим частіше Ви будите його повторювати, тим спокійніше і впевненіше почуватиме себе ваша дитина, коли піде в сад. Малюків лякає невідомість. Коли дитина бачить, що очікувана подія відбувається, як і було обіцяно, він відчуває себе впевненіше. Запитуйте у малюка, запам’ятав він, що він буде робити в саду після прогулянки, куди він буде складати свої речі, хто йому допомагатиме роздягатися, і що він буде робити після обіду..

У дитячому садку малюків зазвичай лякає невідомість. Коли дитина бачить, що очікувана подія відбувається так, як було йому заздалегідь «обіцяно», — він відчуває себе впевненіше.

Формуємо позитивний настрій Налаштуйте дитини на мажорний лад. Переконуйте йому, що це дуже здорово, що він доріс до саду і став таким великим. Коли ви йдете повз дитячого саду, з радістю нагадуйте дитині про те, як йому пощастило — восени він зможе сюди ходити. Розповідайте рідним і знайомим в присутності малюка про свою удачу, кажете, що пишаєтеся своєю дитиною, — адже його прийняли в дитячий сад. І через деякий час ваша дитина буде сам з гордістю говорити оточуючим про те, що скоро він піде в дитячий сад.

Розповідаємо про те, що чекає дитину в дитячому саду

Чесно говоримо про можливі труднощі

Поговоріть з дитиною про труднощі, які можуть виникнути у нього в дитячому саду. Обговоріть, до кого в цьому випадку він зможе звернутися по допомогу, і як він це зробить. Наприклад: «Якщо ти захочеш пити, підійди до вихователя і скажи:» Я хочу пити «, і вихователь наллє тобі води. Якщо захочеш в туалет, скажи про це вихователю «.

Не створюйте у дитини ілюзій, що все буде виконано на його першу вимогу і так, як він хоче. Поясніть, що в групі буде багато дітей і іноді йому доведеться почекати своєї черги. Ви можете сказати малюкові: «Вихователь не зможе допомогти одягтися відразу всім дітям, тому тобі доведеться трохи почекати».

Перший час краще не залишати дитину в дитячому саду на повний день.

Важливо навчити дитину спілкуватися з однолітками (поділитися іграшкою, подякувати). Навчіть малюка знайомитися з іншими дітьми, звертатися до них по імені, просити, а не забирати іграшки. Дитина звикне до дитячого садка тим швидше, чим з великою кількістю дітей і дорослих він зможе побудувати відносини. Допоможіть йому в цьому. Зустрітися з іншими батьками та їхніми дітьми. Називайте інших дітей у присутності вашого малюка по іменах. Запитуйте його будинку про нових друзів. Заохочуйте звернення вашої дитини за допомогою і підтримкою до інших людей. Чим краще будуть ваші відносини з вихователями, з іншими батьками та їхніми дітьми, тим легше буде вашій дитині.

Зменшуйте навантаження на нервову систему: на час припиніть походи в цирк, в театр, в гості і інші багатолюдні і галасливі місця, скоротіть перегляд телепередач

Навчайте дитину вдома всім необхідним навичкам самообслуговування.

Введіть режимні моменти дитячого садка в домашній режим дня.

Забирайте перший час раніше додому, створіть спокійний, безконфліктний клімат для нього в сім’ї.

Розробіть разом з дитиною нескладну систему прощальних знаків уваги, і йому буде простіше відпустити Вас. Наприклад, поцілуйте його в одну щічку, в іншу, помахайте ручкою, після чого він спокійно йде в садок. Не треба затягувати ранкове розставання з дитиною, якщо він плаче: роздягніть його, передайте в руки вихователю, скажіть, коли прийдете, і йдете При зустрічі детально розпитайте малюка про прожитий день і похваліть за успіхи, розкажіть, як багато ви встигли зробити, тому що він допоміг вам. Ну і, звичайно, не забудьте похвалити дитину, коли ваші розставання на порозі дитсадка почнуть проходити спокійно. Правда, треба бути готовим, що іноді дитина буде зустрічати вас вечірнім плачем. Не лякайтеся: це не означає, що йому там погано, просто треба ж якось передати матусі свої переживання і отримати порцію ніжності. Намагайтеся приголубити дитину до того, як він заплаче.

Плануйте своє життя з урахуванням інтересів дитини

Пам’ятайте, що на звикання малюка до дитячого садка може знадобитися до півроку часу, тому ретельно розраховуйте свої сили, можливості і плани. Краще, якщо на цей період у сім’ї буде можливість «підлаштуватися» під особливості адаптації малюка.

Підкреслюйте, що Ваша дитина, як і раніше Вам доріг і любимо. У період адаптації посилено емоційно підтримуйте його. Весь час пояснюйте дитині, що він для Вас, як раніше, дорога й улюблена Найчастіше обіймайте його і цілуйте.

Чи не погрожуйте дитині дитсадком як покаранням за дитячі гріхи, за його непослух.

У присутності дитини уникайте критичних зауважень на адресу дитячого садка і його співробітників. Ніколи не лякайте дитину дитячим садом!

Підвищіть роль загартовуватися. Вони не захистять від інфекційних захворювань, але зменшать ймовірність виникнення можливих ускладнень.

Тепер, коли ви знаєте, що багато негативні прояви в поведінці дитини є нормальним проявом процесу адаптації, вам потрібно зрозуміти: дуже скоро вони почнуть зменшуватися, а потім і зовсім зійдуть на «ні». Повна адаптація дитини до дитячого садка можлива не раніше ніж через 2-3 місяці. І протягом всього цього періоду треба піклуватися про те, щоб дитина не надто гостро відчував розрив між своєю колишньою і теперішнім життям. Проявляйте якомога більше інтересу до його занять в дитячому садку, уважно вислухайте його розповіді, зберігайте малюнки та аплікації, які він приносить; допитливість і прагнення до дії виникають і розвиваються (як і вміння говорити або ходити) при доброзичливому і терплячому участі дорослих, завдяки їх постійним заохочень. Через деякий час ви з подивом, а потім і гордістю почнете відзначати, що малюк став набагато більш самостійною і придбав багато корисних навичок.

Дошкільний портал Наші діточки для вихователів, педагогів і батьків

Схожі матеріали:

Папка адаптація дитини дитячому садку

Папка-пересування Свята в дитячому садку
Папка-пересування Свята в дитячому садку
Формат: jpeg + png
Розмір: 0 Mб
Кількість аркушів: 0
Автор: Ptitsaindigo
Папка-пересування містить консультацію для батьків про те навіщо потрібні і як проходять ранки в дитячому садку.
Автор тексту: Чаусова Е. Г.
Використовувати тільки в особистих цілях, перепост заборонений!

Папка адаптація дитини дитячому садку

Як допомогти дитині адаптуватися в дитячому саду
Папка-пересування — Як допомогти дитині адаптуватися в дитячому саду
Розмір архіву: 23,02 mb | Формат: jpg | Кількість: 4 аркушів | Дозвіл: 3307 х 4677 | Автор: Magdalena

Папка адаптація дитини дитячому садку

Папка-пересування Новорічний ранок в дитячому саду
Папка-пересування Новорічний ранок в дитячому саду
Формат: jpeg + png
Розмір: 64,3 Mб
Кількість аркушів: 8
Автор: Ptitsaindigo
Консультація для батьків допоможе підготувати дитину до перших новорічних ранків в дитячому саду.
Використовувати тільки в особистих цілях, перепост заборонений!

Папка адаптація дитини дитячому садку

Папка-пересування. Музика і свято в дитячому садку
Сторінок: 8 + 2 чистих шаблону
Формат: png, А4
Розмір файлу: 25,2 мб
Автор: brigada
Папка-пересування про свята в дитячому садку, їх організації, проведення, про важливість музичного розвитку дитини. Матеріал знайдений в інтернеті. Тільки для особистого використання.
Перепост заборонений.

Папка адаптація дитини дитячому садку

Папка пересування — Поведінка в дитячому саду в віршах
Папка пересування — Поведінка в дитячому саду в віршах
2 JPG + чистий шаблон / 300 dpi / A4 / 14,88
Укладач: fantastich
Перепост заборонений!

Папка адаптація дитини дитячому садку

Папка пересування — Здоров’я дітей в дитячому садку
Папка пересування — Здоров’я дітей в дитячому садку
4 JPG + чистий шаблон / 300 DPI / A4 / 17 Мб
Укладач: fantastisch

Папка адаптація дитини дитячому садку

Папка-пересування Що робити, якщо дитина не їсть у дитячому садку
Папка-пересування Що робити, якщо дитина не їсть у дитячому садку
4 jpg / 300 dpi / A4 / 11,7 MB
Укладач: fantastisch

Папка адаптація дитини дитячому садку

Папка-пересування до випускного в дитячому саду
Автор Incora
Папка-пересування до випускного в дитячому саду
6 jpeg | 2480 * 3508 | 27,61 Mb

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гості . не можуть залишати коментарі до даної публікації.