Вічне літо


Температура у дитини / Воскресенье, Июль 7th, 2019

Вічне літоПакети з замком – застежкой Paclan, одного з провідних європейських брендів товарів для домашнього господарства, допоможуть продовжити термін придатності харчових продуктів, зберігаючи максимум корисних властивостей. Вони відмінно підходять для зберігання і заморозки овочів, фруктів і ягід, а також для транспортування медикаментів, засобів особистої гігієни, документів.

“Щоб восени і взимку були смачні і зберегли вітаміни продукти, потрібно подбати про це в сезон їх появи, – ділиться Юлія Гріб, директор з маркетингу ТОВ” сьодо хаусхолд Продактс “. – Для того щоб вони не перетворилися в злиплий грудку, не втратили свій аромат і смак, вірним рішенням буде упакувати їх в щільний пакет, який не дасть продукту розтектися і увібрати запахи “сусідів” “.

Надійний замок-застібка легко відкривається і герметично закривається, тому пакети зручно брати з собою в дорогу, на пікнік, роботу або зберігати в холодильнику. Виріб не протече і не порветься, допоможе довше зберегти свіжість страв. Пакети мають спеціальне поле, на якому зручно записати дату упаковки і інформацію про вміст, для відстеження терміну придатності.

Виріб представлено в двох зручних варіантах розмірів:

  • 1 літр – для компактних продуктів і речей;
  • 3 літри – для великих продуктів і речей.

Секрети заморозки сезонних ягід, фруктів і овочів

Найкраще заморожувати продукти в сезон максимального врожаю і, відповідно, мінімальних цін:

  • Полуницю і цвітну капусту – в червні;
  • Чорницю, смородину, персики і кабачки – в липні;
  • Помідори і перець – в серпні – вересні.

Як і у інших видів зберігання, у заморожування є обмеження по терміну придатності продуктів. Він залежить від температури в камері:

  • До -6 ° C (*) – 1-2 тижні;
  • До -12 ° C (**) – 4-6 тижнів;
  • До -18 ° C (***) – до 12 місяців.

Довідка про компанію:

Paclan – бренд компанії CeDo, одного з провідних європейських виробників товарів для домашнього господарства. CeDo налічує більш ніж сорокарічний досвід роботи на європейському ринку. Початок діяльності в Росії – 1992 рік.

В асортименті компанії – пакети для заморожування продуктів харчування, мішки для сміття, фільтри для кавоварок, алюмінієва фольга, харчова плівка і багато інших продуктів. Продукція цієї марки виготовлена ​​з сировини високої якості, екологічно чиста і підлягає вторинній переробці, при цьому вона володіє оптимальним співвідношенням між ціною і якістю. Виробничі майданчики компанії розташовані в Великобританії, Польщі та В’єтнамі. Річний оборот досягає 300 мільйонів євро.

Ми в соціальних мережах. Приєднуйтесь!

Https://vk. com/paclan

Www. instagram. com/paclanhome/

Https://ok. ru/group/53188046487675

Вічне літо
ВИГОТОВЛЕННЯ
запрошених
Вічне літо
КУЛІНАРНА
КНИГА
ГОДУЄ МАМИ
Вічне літо
КАЛЕНДАР
ВАГІТНОСТІ
ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАМ
Вічне літо
РОЗМАЛЬОВКИ
ДЛЯ
СКАЧУВАННЯ
Вічне літо
ДОВІДНИК
лікарських засобів
ДЛЯ ДІТЕЙ
Вічне літо
ПРИВАТНІ
ОГОЛОШЕННЯ
ДЛЯ БАТЬКІВ