Як накачати руки в домашніх умовах. Лікуємо хвороби рук ніг


Вправи для дітей / Среда, Ноябрь 15th, 2017

Як накачати руки в домашніх умовах?

Як накачати руки в домашніх умовах. Лікуємо хвороби рук ніг

Дуже багато людей не мають можливості або часу відвідувати фітнес-клуби або тренажерні зали. Найчастіше це пов’язано з психологічним дискомфортом і небажанням візуально порівнювати себе зі спортивними тілами інших людей, які працюють над своїми фігурами тривалий час.

Якщо Вас цікавить те, як накачати руки, то потрібно вибрати для себе певний комплекс вправ. а потім приступити до регулярних тренувань. Вибрати комплекс вправ можна за допомогою друкованої літератури, або переглянувши сторінки популярних сайтів або форумів, де на різні питання відповідають тренери фітнес-центрів.

Як накачати руки будинку

Як накачати руки в домашніх умовах. Лікуємо хвороби рук ніг

Якщо Ви хочете накачати руки будинку, а не в тренажерному залі, то необхідно вивчити типи м’язів, які представляють собою мускулатуру рук, а також запастися всілякими тренажерами. Причому мова не йде про найдорожчих комплексах. Щоб привести фігуру в порядок буде досить і всім відомого спортивного інвентарю.

Як обтяження можна використовувати звичайний рюкзак з вагами, або вантаж, перетягнутий через поперечину за допомогою міцної мотузки. У першому випадку рюкзак надягають на плечі і з ним роблять підтягування; у другому випадку важкий вантаж опускають зверху вниз, працюючи витягнутою рукою. Очевидно, список інвентарю дуже простий і не зажадає великих капіталовкладень. По можливості чоловікам слід придбати штангу.

Вправи для м’язів рук

Як накачати руки в домашніх умовах. Лікуємо хвороби рук ніг

    Вправи для біцепсів # 8212; повільне згинання рук з гантелями і зі штангою, підтягування зворотним хватом на перекладині. Виконуючи такі заняття, Ви докладаєте зусиль для того, щоб зігнути руки. Таким чином, і тренуються біцепси. При виконанні вправ з гантелями краще працювати спочатку однією рукою, потім іншою, щоб краще відчувати біцепс кожної руки. Паралельне виконання вправи буде менш ефективним

Відмінне відео про те, як накачати біцепс будинку:

    Вправи для трицепсів # 8212; жими в положенні лежачи вузьким хватом і стоячи, віджимання на брусах і від статі. Бруси краще підбирати вузькі: чим вже вони будуть, тим сильніше навантаження на трицепс. Якщо виконуєте жим лежачи, уважно стежте за положенням рук — вони не повинні розходитися в сторони. При виконанні таких вправ Ви тренуєте саме трицепси, доклавши певних зусиль для розгинання рук Вправи для м’язів передпліччя — утримання снарядів руками, вис на перекладині максимально можливий час

Як бачимо, перед тим як накачати руки в домашніх умовах, потрібно уважно вивчити типи м’язів, а також види вправ, які спрямовані на мускулатуру рук. Найпростішим способом накачати руки є віджимання від підлоги, а також підтягування на перекладині з обтяженням. Відразу варто зауважити, що обтяження потрібні для збільшення м’язів.

Як накачати руки дівчині

Дівчині зовсім необов’язково мати добре виражені м’язи, хоча деякі прагнуть саме до цього. Досить того, що ви будете почувати себе сильніше, а руки будуть виглядати міцними, а не худими.

До речі, саме вправи на руки допоможуть зберегти форму м’язів довше, оскільки з віком вони починають провисати.

Особливо корисними вважаються віджимання від підлоги. Їх можна виконувати в трьох положеннях:

    Руки на ширині плечей, згинаємо руки в ліктях руки знаходяться в тому ж положенні, але кисті розгортаються так, щоб пальці дивилися один на одного, згинаємо руки в ліктях в сторони руки на ширині плечей, кисті розташовані паралельно один одному, віджимання проводяться згинанням ліктів усередину (працюють трицепси)

Якщо в віджиманні Ви — новачок, для початку робіть вправу на зігнутих колінах. Але врахуйте, що корпус при цьому повинен бути прямим (без піднятих сідниць або опущеного живота), а очі повинні дивитися вперед.

Гантелі допоможуть швидко зміцнити м’язи рук. Починати можна з ваги 1 кг, а в міру того, як руки будуть виконувати вправу легко, переходите на більш важку вагу. Для початку потрібно зайняти вихідне положення і сісти на стілець, поклавши лікоть на своє коліно. Після цього почніть повільно піднімати і опускати руку, утримуючи в ній гантель. При цьому, постарайтеся розслабити інші м’язи, напружуючи тільки м’язи Ваших рук.

Вправи можна робити, стоячи на ногах. Для цього їх слід поставити на ширині плечей і злегка зігнути. Руки згинаємо в ліктях і притискаємо до корпусу, потім починаємо піднімати гантелі, але тільки м’язами рук, а не всім тілом! Інший варіант — з вихідного положення витягуємо руки в сторони. Ускладнена версія цього ж вправи — підйом гантелей з корпусом, опущеним паралельно підлозі.

Хороший результат дають вправи на перекладині або на турніку. Якщо немає сил, щоб підняти власну вагу, можна просто висіти. Така вправа не тільки зробить Ваші руки сильними і красивими, але і допоможе вирішити проблеми зі спиною. якщо такі існують.

Будь-які вправи краще виконувати підходами. Розрахуйте кількість виконань в підході так, щоб вам вистачило сил. І пам’ятайте, що результат не проявиться миттєво. Але через деякий час регулярних тренувань, ви помітите наскільки міцнішими, сильними і пружними стануть м’язи рук.

Сподобалося? Лайкні і збережи у себе на сторінці!

Як накачати м’язи рук дівчини вдома (-08-14)

Красиве підтягнуте тіло завжди буде привертати увагу. На струнких людей приємно дивитися. До того ж таке тіло говорить про здоров’я людини. З давніх-давен вважалося, що здорова людина повинна бути сильним і струнким.

Але, на жаль, в нашому столітті з усіма технологіями і тенденцією до мінімізації рухів важко встежити за своїм тілом. Набагато комфортніше сидіти в кріслі і думати, що вам це не потрібно. Але це не так. Будь-яка людина, яка хоче виглядати і, що важливіше, відчувати себе добре, повинен стежити за своєю фізичною формою.

Як накачати руки в домашніх умовах. Лікуємо хвороби рук ніг

Особливо важливо це для дівчат. Адже хто як не вони завжди хоче бути привабливим і красивим. Для жінок стежити за своєю фігурою має стати звичкою. Чоловіків завжди привертали і будуть привертати здорові форми.

Сьогодні ми розповімо вам про те, як накачати руки дівчині в домашніх умовах. Чому саме руки, можливо, запитаєте ви. По-перше, тому, що руки у людини повинні бути сильними. По-друге, це така частина тіла, яку складно заховати, особливо в теплу пору року.

Їх не втянешь, як живіт. і не напряжешь м’язи, якщо їх там немає. До того ж у жінок процес формування м’язів в руках і їх накачування відбувається набагато швидше і легше, ніж у чоловіків.

Всі описувані в даній статті вправи можна виконувати вдома. Ми підбирали їх спеціально, адже якщо ви підете в спортзал, то там напевно буде тренер, який підкаже вам потрібні вправи в залі. А ось вдома підказати нікому.

Кращі вправи для м’язів рук

Як буде будуватися тренування вдома

Отже, для початку необхідно відвести на тренування певний час. 30-40 хвилин 3 рази в тиждень і ви зможете з гордістю носити одяг без рукавів. Ще для того, щоб накачати м’язи рук ви можете купити пару гантелей не більш, ніж за 2 кг кожна. Такий вага не перекачає ваші руки, а саме додасть їм гарний рельєф і форму.

Якщо на гантелі ви витрачатися не бажаєте, то можете просто знайти їм альтернативний утяжелитель будинку, наприклад, по парі пляшок з водою. Головне, щоб вам було зручно тримати їх в руках.

Перед виконанням самих вправ для рук необхідно злегка розім’ятися. Поприсідайте. розтягніться.

Кращі вправи для м’язів рук

Отже, як же накачати руки будь-якій дівчині в домашніх умовах? Нижче представлені вправи, які допоможуть вам досягти бажаного результату. Також в кінці поста ви знайдете відео, яке допоможе поліпшити техніку виконання.

1. Згинання в ліктях

Візьміть по гантелі в руку. Станьте прямо, ноги на ширині плечей. Руки тримайте прямо, розгорнувши зап’ястя назовні. Починайте піднімати по черзі руки. Слідкуйте за тим, щоб лікоть не йшов назад або вперед, а залишався на тому ж рівні. Вправу можна виконувати і на кожну руку окремо, і чергуючи кожен раз.

Як накачати руки в домашніх умовах. Лікуємо хвороби рук ніг

Звичайно, початківець навряд чи зможе віджатися навіть 5-10 разів правильно. Тому пропонуємо вам почати з віджимання на колінах. Це набагато легше, ніж прості віджимання, але не менш корисно для рук.

Як накачати руки в домашніх умовах. Лікуємо хвороби рук ніг

3. Зворотні віджимання

Ще одне з найдоступніших в домашніх умовах вправ, яке можна виконувати без гантелей — зворотні віджимання. Для цього вам знадобиться всього лише стілець, або жорстка ліжко, або ще якась тверда поверхня на рівні колін. Станьте так, щоб поверхня, про яку ви будете спиратися, була ззаду вас.

Як накачати руки в домашніх умовах. Лікуємо хвороби рук ніг

Присядьте і зіпріться про неї руками. Слідкуйте за своєю поставою, не можна сутулитися. Відіжміться від поверхні до того поки не утвориться прямий кут між гомілкою і стегном. Знову присядьте.

Крім цих вправ можна виконувати підтягування на турніку, але це зможуть зробити лише просунуті в спортивному плані дівчата. Якщо ви здатні підтягуватися, то вам варто дізнатися, як це робити правильно.

Всі перераховані вправи слід виконувати по 15-25 разів по 3-4 підходи. Перерви між підходами повинні бути невеликими (60-90 секунд).

Дотримуючись наших вказівок, вже через пару тижнів ви помітите результат. Звичайно, за умови, що ваші руки були просто не м’язисті. Якщо ж ця частина тіла у вас повна, то спочатку слід скинути вагу, для чого ці вправи теж підходять. Але в цьому випадку виконувати їх потрібно довше.

Виберіть cвой тип харчування, щоб швидше досягти результату!

Як накачати м’язи рук в домашніх умовах

Як накачати руки в домашніх умовах. Лікуємо хвороби рук ніг

Знову хочу повернутися до м’язів рук і завершити огляд їх прокачування цією статтею. Не секрет, що мати гарні і сильні руки, хочуть багато, однак домогтися цього не завжди легко. Є безліч варіантів добитися бажаного результату, але сьогодні я хочу поговорити з вами про те, Як накачати руки в домашніх умовах за допомогою силового тренування рук.

Наголос робиться на швидкий прогрес, а не на поступове нарощування в тренажерному залі на спеціальних тренажерах, які не тільки малоефективні, але і просто віднімають ваш час. Займатися можна як з гантелями, які є практично в кожному будинку. Якщо немає, то раджу обов’язково їх придбати. Вони не дорогі, служать довго і, крім того, додадуть вам мотивації. Адже хто стане витрачати гроші на вітер, вірно? Гаразд, тепер переходимо до головного.

Наші руки складаються з трьох головних м’язових груп:

    Біцепси (згинає передпліччя в ліктьовому суглобі) Трицепси (розгинає передпліччя в ліктьовому суглобі) Передпліччя (розгиначі і згиначі зап’ястя)

І трьох допоміжних:

    Клювовидно-плечовий м’яз (згинає плече в плечовому суглобі і призводить його до тулуба) Плечовий м’яз (згинає передпліччя в ліктьовому суглобі) Ліктьова м’яз (бере участь в розгинанні передпліччя)

Як накачати руки в домашніх умовах. Лікуємо хвороби рук ніг

Як накачати руки в домашніх умовах?

Це м’яз складається з двох пучків і працює в основному при згинанні руки в лікті. Тому основні вправи, які ви повинні використовувати це ті, де доводитися прикладати зусилля на згинання руки, наприклад, тяга штанги до грудей стоячи, тяга гантелей сидячи та інші. Більш докладно про всі ці вправах з фото я розповідав тут.

Це м’яз за обсягом займає 2/3 верхньої частини руки і складається з трьох пучків, звідки і отримала свою назву. Як не дивно, трицепс в повсякденному житті ми використовуємо особливо часто, так як ця м’яз працює при розгинанні руки в лікті. Опрацювати трицепс нескладно, це прямі віджимання вузькою постановкою рук, зворотні віджимання, розведення руки в нахилі і т. Д. Більш докладно про всі ці вправах тут.

Зазвичай ця група не потребує додаткового опрацювання, так як м’язи передпліччя можна накачати при виконанні практично будь-яких вправ. Однак, якщо ви все хочете додатково посилити їх, то вам допоможуть наступні вправи.

Як правильно качати руки?

Всі вправи, які ви можете знайти за посиланнями вище, слід виконувати від 12 до 15 разів для біцепса і передпліч і 8-12 разів для трицепса, який любить більш важку навантаження. Також я рекомендую вам обов’язково подивитися ці вправи для рук без гантелей # 8212; прекрасний варіант для будинку.

Щоб накачати руки в домашніх умовах слід не тільки знати, які вправи треба виконувати, а й скласти грамотне харчування. Ваша дієта повинна бути багата фруктами, овочами, зерновими та білковими продуктами. Уникайте жирної і смаженої їжі, а також швидкої і промислової рафінованої їжі. Також уникайте перетренованості. Не треба гойдатися кожен день. Якщо ваші руки болять, то краще дати їм відпочинок, а тренування провести завтра або післязавтра. Успіхів!