Як зберігати зціджене грудне молоко. Як вилікувати, позбутися


Дитині 7 місяців, Температура у дитини / Воскресенье, Ноябрь 19th, 2017

Скільки зберігається зціджене грудне молоко?

Як зберігати зціджене грудне молоко. Як вилікувати, позбутися

Грудне вигодовування для дитини більш переважно, ніж вигодовування сумішшю. Однак життя часто вносить свої корективи. Якщо ваш малюк ще дуже маленький, а ви хочете вийти на роботу, відправитися в або поїздку, пройти лікування або з інших причин вам доведеться якийсь час відсутні вдома або залишати малюка з рідними або нянею, то перш ніж купити суміш задумайтеся про те, щоб зцідити молоко. Це дозволить вам зберегти лактацію, дати малюку корисну для здоров’я їжу, а також при цьому виконати всі необхідні справи. Головне — зцідити необхідну кількість молока, і знати скільки зберігається зціджене молоко.

Як зцідити грудне молоко?

Зцідити грудне молоко ви можете вручну або за допомогою ручного або електричного молоковідсмоктувача. Для того щоб молока було більше, і щоб набрати необхідну порцію швидше, потрібно пити більше рідини, можна спеціальні чаї для стимулювання лактації. Для збору молока можна використовувати пляшечки або спеціальні стерильні контейнери, які можна кріпити до молоковідсмоктувача. Важливо пам’ятати, скільки можна тримати зціджене молоко.

Термін зберігання грудного молока

Отже, скільки щороку грудне молоко? Залежить від того, як його зберігати. Грудне молоко зберігає всі корисні властивості і не псується протягом 6 годин після зціджування без холодильника. Якщо ви плануєте піти з дому ненадовго, на кілька годин або на півдня, і вам необхідно замінити 1-2 годування, то досить зцідити молоко і залишити його для малюка при кімнатній температурі. Його не потрібно буде підігрівати, а значить всі необхідні корисні речовини збережуться в повній мірі. Можна заздалегідь розлити молоко по пляшках, адже ви знаєте скільки може стояти зціджене молоко, а також знаєте режим вашого малюка і скільки він може з’їсти

Скільки годин зберігається грудне молоко в холодильнику?

Якщо ви збираєте відлучитися з дому більше ніж на 5-6 годин, то краще залишити частину молока в холодильнику. При температурі нижче 15 градусів термін зберігання сцеженного молока становить близько доби, тому ви можете сміливо залишати дитині молоко на 5-7 годувань, в залежності від його віку і апетиту. Молоко також можна зціджувати порційно, в пляшки або в спеціальні стерильні стаканчики, а потім розігрівати звичним способом. Розігріте молоко за своїми властивостями практично не поступається молоку, яке надходить малюкові при звичайному грудному вигодовуванні.

Термін зберігання замороженого грудного молока

Якщо мова йде про тривалу відсутність, або ж ви хочете створити запас молока для того, щоб протягом тижня зціджувати менше, то частина молока можна заморозити. Час зберігання грудного молока в морозильній камері становить до 3 місяців, в камері глибокої заморозки зберігати молоко можна і до 6 місяців. Розморожувати молоко краще в холодильнику, заздалегідь діставши потрібну кількість баночок, а потім підігрівати його звичному способом. При заморожуванні молоко втрачає частину корисних речовин, проте воно все одно залишається більш корисним для дитини, ніж штучні суміші.

Скільки зберігається размороженное грудне молоко?

Термін зберігання сцеженного молока після розморожування аналогічний терміну зберігання сцеженного молока, тобто не більше доби. Як зберігати зціджене грудне молоко. Як вилікувати, позбутисяЗаморожувати молоко повторно не можна. Для зручності всі баночки з молоком потрібно позначати не тільки при зціджуванні, визначаючи потім дату заморозки, а й при розморожуванні, щоб не переплутати молоко і не помилитися з терміном його придатності.

Питання скільки можна зберігати зціджене молоко залежить від способу зберігання. Сучасні засоби дозволяють створити цілий банк молока для забезпечення потреб вашої дитини в будь-який момент. Це означає, що ви можете давати дитині все найкраще і при цьому вести активне життя. Адже грудне молоко має термін зберігання досить тривалий і дозволяє вам відлучатися на необхідну кількість часу.

4 причини чому потрібно зціджувати грудне молоко, правила його зберігання і використання

У пологовому будинку була справа, коли народжувала сина. Доставили жінку, народила вона сильно недоношеної дитинку. Його помістили в кювет, їв він тільки через катетер, і на годування йому було достатньо 30 гр молока, яке мати зціджувала. А решту молока, у неї було багато, ця добра жінка віддавала мамі, у якої молоко так і не прийшло і дитині-відмовників з синдромом Дауна. Зціджувала в ручну, ретельно дотримуючись гігієни.

На наступний день після пологів я почала годувати дитину грудьми. Завершили ми гв в 1 рік 10 місяців і за весь період я ні разу не зціджувати, завжди давала груди. Була проблема з сосками, вони потріскалися, але я перетерпіла.

Якщо зберігати грудне молоко в морозилці тривалий час, то молоко стає іншим. Мені не подобається, ну і дитині відповідно не даю. Максимум мій зберігання молока, це кілька годин в холодильнику, але не більше. Цілком можливо, що у мене забобони, адже наприклад ягоди заморожені можу з’їсти хоч через півроку.

Я теж думаю, що довго не варто зберігати молоко в морозилці, та й холодильника це теж стосується. Є сумніви з приводу корисності такого молока для немовляти. Мені здається таке молоко втрачає. може не все, але частина корисних властивостей своїх, це точно!

Але все ж це краще ніж суміші.

Я свого малюка годувала 7,5 місяців зцідженим молоком. Так вийшло, що груди він не захотів брати, довелося зціджувати і годувати з пляшечки. З одного боку це дуже зручно, так як малюка можна залишити з татом, а з іншого боку іноді стомлює кожні 3-4 години зціджувати і стерилізувати пляшечки. Зціджене молоко я зберігала в спеціальних баночках в морозилці, і кожне годування діставала все розігрівала, і годувала свого малюка. Так у нас пройшло 7,5 місяців. Зараз нам вже 8 і від молока він відмовився.

Наш проект присвячений питанням здоров’я, розвитку, догляду та виховання дітей. У наших статтях ми торкаємося питання фізичного і психічного розвитку дітей від самого народження. Ми розповімо в чому полягають особливості кожного періоду в житті дитини. Також ви знайдете розділ про дитячі хвороби: як вчасно розпізнати симптоми, правильно діагностувати захворювання і найбільш дієві і безпечні методи лікування. Увага! Інформація надана для ознайомлення і не може бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування

Copyright Наші пупсики: online журнал для батьків Копіювання матеріалів з сайту дозволяється лише при наявності активного посилання на джерело

Скільки зберігати грудне молоко

Скільки зберігати грудне молоко повинна знати кожна матуся, яку різні життєві ситуації змушують створювати запас сцеженного молока. В основному ця доля випадає на частку працюючих мам або студенток, а також тих, хто лікується в умовах стаціонару, або ж тимчасово розлучений з дитиною по тій або іншій причині.

Створити запас маминого молочка, знаючи принципи Зціджування молока і Як зібрати грудне молоко зовсім не важко. Головне знати, де і скільки можна зберігати грудне молоко.

Грудне молоко має унікальний склад. Одними з його компонентів є антитіла, які не дають розмножуватися хвороботворним бактеріям. Саме тому зціджене грудне молоко може спокійно зберігатися при кімнатній температурі: — при 18-22 о С протягом 10 годин — при 15 о С — 24 години, При 25 о С (не більше) — 4-6часов. При цьому повинні бути дотримані гігієнічні правила зі збору грудного молока — чистий посуд, чисті руки і молочні залози.

Якщо потрібно більш тривале зберігання сцеженного молока, то тут на допомогу прийде холодильник, на дверцятах якого молочко збережеться протягом 7-8 днів (при дотриманні температури 0-4 ° С).

Замороження дасть можливість створити великий запас з можливістю тривалого зберігання протягом 3-4 місяців, а при температурі в — 19 о С (в окремих морозильних камерах) — протягом 6-12 місяців.

Для транспортування сцеженного молока знадобиться спеціальна сумка-холодильник з окремими холодильними елементами. У такій сумці молоко спокійно витримає 24 години. Для цих же цілей можна використовувати термос, попередньо охолоджений льодом.

Не страшно якщо грудне молоко, яке планується заморозити, після зціджування простоїть при кімнатній температурі 2-3 години. Головне, щоб посуд, в якому воно знаходиться, була чиста.

Якщо матусі вдалося зцідити після пологів молозиво, припустимо для малюка, який тимчасово перебуває не з нею, то цей цінний продукт можна зберегти протягом 12 годин при температурі 27-30 о С, знову ж таки, за умови дотримання особистої гігієни та наявності чистої, а краще стерильною, посуду.

Фахівці рекомендують вдаватися до заморожування грудного молока лише в самому крайньому випадку. Найкраще зберігати молочко просто в холодильнику. У такому випадку воно не втратить своїх якостей і властивостей при заморожуванні і розморожуванні.