Жанін при ендометріозі відгуки лікарів. гінекологія


Дитина 12 років, Препарати для дітей / Воскресенье, Декабрь 17th, 2017

Відгук: Гормональний контрацептив Жанін — Жанін при ендометріозі.

Переваги: Зменшилася кіста, знизилася вага, знизилася жирність шкіри, пропала хронічна тазовий біль через ендометріозу.

Недоліки: Знижує лібідо, іноді перепади настрою, звикання перші 2 тижні прийому.

Свої проблеми я вже описувала в цьому відкликання про Видалення кісти яєчника. Так що повторюватися не буду.

Жанін мені призначили після того, як у мене не було овуляції і утворилася фолікулярна кіста. Після менструації вона пішла, але виявили що моя маленька ендометріоїдна кіста з 8 мм збільшилася до 5 см. Вирішили пити 3 місяці без перерви, для того щоб ввести організм в міні штучний клімакс. Це робилося для того, щоб ендометрій не зростав і соответсвенно кіста не збільшувалася.

Через 2 місяці без перерви кіста зменшилася до 3 см. Але ендометрій все ж був толстоват -8 мм. Я зробила перерву на 7 днів і знову почала пити. Ендометрій вже був 4 мм.

При прийомі Жанін у мене зникли болі в області яєчника і пішла тазовий біль. На 4 місяць прийому мені зробили лапароскопію і видалили кісту. Також у мене виявили зовнішній ендометріоз на сечовому, кишечнику. Тому у мене і були болі незалежно від дня циклу.

Жанін при ендометріозі відгуки лікарів. гінекологія

Жанін при ендометріозі відгуки лікарів. гінекологія

В упаковці 21 активна таблетка. Таблеток плацебо як в Джес Плюс немає. Через тиждень перерви починаємо пити нову упаковку.

Прийом починаємо або в 1 день циклу або максимум до 4-5 дня. Перший раз я почала пити з 4 дня, щоб ендометрій весь вийшов. На фото я почала пити з вівторка. Так по стрелочкам і йдемо далі.

Жанін при ендометріозі відгуки лікарів. гінекологія

Інструкція звичайно у препарату розміром з газету. Ось подивіться:

Ось в тому числі і протипоказання.

Жанін при ендометріозі відгуки лікарів. гінекологія

У перший місяць прийому були деякі побочки: — тошнота — мазало десь до середини циклу — перепади настрою А так в принципі все нормально. Так як на ногах у мене вени трохи вилазять, то призначили мені ще Аспірин-Кардіо. І тоді болю в ногах і судоми не мучили так мене, як без прийому Аспірину.

Лібідо даний препарат все ж знижує. Але з трьох випробуваних мною гормональних контрацептивів, такого, який би не знижував, я не зустріла.

Груди збільшилася практично на розмір, але під час 7-ми денної перерви вона здувається)) Шкіра у мене проблемна, гормонозависимая. Жирність дуже зменшилася. Я навіть перестала взагалі користуватися матуючим серветками.

Вага. До початку прийому у мене стався гормональний збій. За 6 місяців я поправилась на 10 кг. 5 кг з 10 я чесно нажертися. А от інші набралися дуже швидко, різким стрибком. І скинути їх ніяк не вдавалося. (Дотримуюся системи харчування -60). У перші 2 тижні прийому Жанін я скинула 2,5 кг. Далі вага продовжив знижуватися, але вже не так швидко. Тепер залежить тільки від харчування.

Функцію контрацептиву виконує на 100%. Продовжую пити Жанін далі, так як ендометріоїдні вогнища мені припекло, кісту видалили, але є небезпека повернення всього цього. Тому поки п’ю далі.

Купувала за 250 грн. Це близько 13 у. е.

Відгук ні в якому разі не є керівництвом до дії. Початок прийому строго після призначення лікаря. Але він мені допоміг, так що рекомендувати все ж буду. Так як без нього мені зараз поки ніяк.

Час використання: 4 місяці

Рік випуску / покупки:

Загальне враження . Жанін при ендометріозі.

Жанін стала приймати безпосередньо після пологів — зайшло на ура, за місяць втратила 10 кг, побочек ніяких, менструації як за розкладом, день в день. Отпрінімала півроку, зробила перерву. Коли повернулася до препарату знову — він не пішов — нудило до блювоти, почали жахливо набрякати ноги, швидко набрала вагу, з’явилося непереборне відчуття втоми. Так що з цими ОК все так складно… відповісти

Рута -01-31 23:21:26

Все-таки зниження потягу і зайву вагу властиві всім контрацептивів (Відгук хороший, здоров’я Вам! Відповісти

Мені теж його призначали, але у мене стали моторошно боліти ноги, вени, боліли так, що навіть спати не могла, хоча до цього такої проблеми не було. Після скасування все пройшло. відповісти

Мене теж вводили в штучний клімакс, тільки іншими препаратами, але… ендометріозу хоч би що 🙁 відповісти

Мені щоб вени не хворіли і ноги аспірин-кардіо виписували. З ним легше набагато. Так, на жаль ендометріоз дуже часто повертається… відповісти

Боюся пити. Боюся нудоти (до цього пила регівідон. Блювати 18 днів поспіль. І кинула. Відповісти

Ось у мене теж, як мені сказали, через ендометріозу болить живіт постійно. Іноді біль затихає, але вона є, іноді посилюється. Дуже сподіваюся і вірю, що Жанін мені допоможе. Все-таки почала його пити, теж, до речі, на 4-й день місячних. Нудить. Мазні поки немає, сподіваюся, і не буде. Хочу тільки, щоб нудота швидше пройшла. Коли ваша нудота скінчилася? відповісти

Базальна температура від А до Я

Жанін при ендометріозі

Півтора роки тому мені збиралися видаляти кісту на яєчнику, коли вже прийшла до завідуючого відділенням проситися щоб лапаро робили, а не різали (19 років мені було), він відправив в центр планування (довге довгу назву, акушерство, гінекологія; великий інститут на м коньково ) на узі, в результатах узі мені написали ендометріоз, але нічого не сказали про це, коли я з результатами приїхала знову до завідуючого (ЦКБ російської академії наук), він сказав що по узі неможливо достовірно визначити ендометріоз, тому мені і не сказали про нього в цін тре, пишуть вони його, тому що їх так вчили, це вони пишуть для гінекологів, щоб ті звернули увагу на ймовірність ендометріозу. Так що до результатів узі треба ставитися з обережністю — можуть показати тимчасове запалення як ендометріоз або реальний ендометріоз. НЕ вболівайте!

Я Жанін пила при підозра на ендометріоз, а потім мені ендометрит поставили і все одно лікування Жанін тривало. Щас все добре)

Ось моя історія. У мене були хворобливі місячні з проносом і блювотою (не завжди звичайно). Пішла на узі теж сказали ознаки Е. Пила 3 ​​міс Жанін, зробила потім узі все стало відмінно. Через пару років пішла знову на узі, узістка налякала мене, так я і не зрозуміла в чому була проблема, пішла до свого лікаря — та сказав, все у тебе нормально, гармонь теж мені здалися якісь дивні. Потім вирішила не расстравівать і спробувати завагітніти і вийшло з першого разу (до цього предохр-сь) :)))

Дівчата мені поставили ендометріоз, прописали Жанін пити 6 місяців. Я пропила вже 4 місяці з перервами для місячних. Картина така: під час місячних багато сгустковие тканини коричневого кольору, тривалість таких місячних від 5 до 10 днів, але мізерних або більше схожих на мазанину. У кого так було? і допоміг в цьому випадку Жанін?

Жанін відгуки при ендометріозі

Жанін при ендометріозі відгуки лікарів. гінекологія

Як тісно пов’язаний ендометріоз і лікарський засіб під назвою Жанін? У даній статті ми розглянемо основні принципи впливу і ефект від даного засобу. Також ми дізнаємося, коли його можна використовувати, і наскільки він безпечний.

По правді кажучи, лікарський препарат Жанін вважається гормональним контрацептивних засобом. Він володіє одночасно двома сильними особливостями: перша особливість полягає в тому, що Жанін при ендометріозі служить лікуванням, друга особливість в тому, що він захищає жінку від незапланованої вагітності. Крім цього його часто виписують при такому захворюванні, як полікістоз, тому даний засіб вважається ефективним при різних гінекологічних захворюваннях.

Склад

Жанін при ендометріозі відгуки лікарів. гінекологія

Інструкція по застосуванню протизаплідних таблеток Жанін.

Даний засіб за змістом вважається комбінованим. Дієногест — це основний компонент препарату Жанін. Дієногест це теж один з видів статевого гормону жінки, який виробляється зазвичай при другій стадії менструального циклу.

На збільшення клітин ендометріозу диеногест надає переважна дію. Якщо говорити простою мовою досить буде почати лікування ендометріозу Жанін, як хвороба поступово почне йти.

У Жанін є ще один важливий компонент — це естрадіол, який виробляється жіночим організмом при менструації. Естрадіол є стимулятором і активує зростання фолікула яєчників. Завдяки чому можна повністю позбутися від причини порушень і нормалізувати прихід менструації.

Факти з медицини

Відгуки про даний засобі складаються на статестическая даних. І серед лікарів найчастіше відзначається наступне:

1.Еффектівность Жанін становить приблизно 82%, виходить, що даний препарат допоміг жінкам позбутися від ендометріозу.

2.Благодаря натуральним компонентам, даний препарат добре засвоюється в організмі. І відгуки жінок про використання Жанін показують, що 90% покупців залишилися задоволені від дії даного препарату. При малої дозування лікарського засобу, побічних ефектів взагалі не буде.

3.У час проведених досліджень фахівці встановили, що практично у всіх хворих, які вживають даний засіб, хвороба відступила. Крім цього було виявлено, що завдяки даного препарату жінки скинули зайву вагу, а шкіра обличчя стала чистішою.

4.Менструація приходить під час і йде стабільно, не викликає больових відчуттів.

Увага. Пам’ятайте завжди, що прийом даного засобу потрібно узгодити зі своїм лікуючим лікарем. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням, це може привести до плачевних результатів.

Курс лікування

Жанін при ендометріозі відгуки лікарів. гінекологіяПотрібно знати точно про умови прийому даного лікарського засобу. Загальна інструкція по використанню Жанін при ендометріозі задоволена, проста по застосуванню:

1.Прінімать засіб потрібно два місяці без переривання лікування.

2.Ежедневно необхідно приймати лікарський засіб краще в один час.

3.За весь курс лікування ви використовуєте приблизно три упаковки даного засобу.

Інструкція говорить, що при прийомі цих ліків, менструального циклу не буде. А як тільки курс лікування повністю пройдете і перестанете пити Жанін, менструація буде проходити, але один раз в 3 місяці. Можете не переживати це звичайна справа, потім цикл нормалізується.

Побічні дії і протипоказання

Жанін при ендометріозі відгуки лікарів. гінекологія

Якщо ви уважно прочитаєте інструкцію із застосування, ви обов’язково знайдете главу, присвячену побічних дій і протипоказань.

Ось основні з них:

    Головний біль; відсутність статевого потягу; нудота; сильні болі в животі; стомлюваність; збільшення ваги; закупорка судин.

Як і у всіх ліків у Жанін теж є протипоказання, не рекомендується використовувати даний засіб людям страждаючим мігренню, вагітним жінкам, людям у яких висока чутливість до компонентів Жанін. А також не слід використовувати даний засіб людям з артеріальною гіпертензією, курцям, діабетикам, людям страждаючим захворюванням печінки. При передозуванні Жанін у пацієнтки може з’явитися блювота і рідкий стілець. Не виключено і виникнення кривавих виділень.

Лікарський засіб Жанін дуже надійне і це підтверджено багатьма відгуками в інтернеті. За допомогою даного препарату деякі жінки назавжди розпрощалися з вуграми і прищами. Не потрібно благати заслуги Жанін і в лікувальних властивостях, так, як показує практика, препарат Жанін відмінно справляється з ендометріозом. Загалом, жінки дуже задоволені цими ліками і всім радять.

Підбивши підсумок, можна сказати, що Жанін дійсно хороший засіб проти жіночого захворювання — ендометріоз. Просто перед використанням даного препарату настійно рекомендуємо сходити на прийом до лікаря. Там вам пропишуть дозування Жанін і правильне лікування. Не займайтеся самолікуванням, адже з ендометріозом не жартують!

Рекомендуємо прочитати: